Elżbieta Kalinowska

Elżbieta KalinowskaDlaczego tyle lat zajmuję się psychologią?

Ponieważ nieustannie fascynuje mnie poznawanie ludzi i tego, jak działa ich psychika. Pasjonujące jest obserwowanie, jak w danej osobie zachodzi proces zmian, który pozwoli jej na spokojniejsze, pełniejsze życie.

Bardzo lubię towarzyszyć ludziom w ich rozwoju, patrzeć jak zaczynają korzystać ze swoich wewnętrznych zasobów, jak zmienia się jakość ich życia i sposób radzenia z problemami. Pod wpływem naszych rozmów i pracy człowiek się przemienia i nieraz widać tę zmianę nawet w wyglądzie zewnętrznym: w twarzy, w sposobie poruszania się, mówieniu. To niesłychanie mocne, energetyczne doświadczenie. Chyba mi się to nigdy nie znudzi!

Garść konkretów

w 1995r. ukończyłam studia na wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.
w 2001 r. w ramach szkolenia podyplomowego uzyskałam specjalizację pierwszego stopnia z psychologii klinicznej.
1995 – 2000 pracowałam na Oddziale Odwykowym Szpitala Psychiatrycznego dla osób uzależnionych od alkoholu.

Od 1998 roku współpracowałam z Ośrodkiem Terapii Uzależnień “Olcha”, dla którego opracowałam i wraz z zespołem realizowałam program ambulatoryjnej terapii uzależnienia od narkotyków.

Obecnie współpracuję z  Prywatnym Ośrodkiem Terapii “Polana” a także prowadzę własną działalność

Pomagając osobom, kieruję się przekonaniem, że problemy wynikają z tego, iż człowiek nie wykorzystuje w pełni wszystkich zasobów (sił psychicznych) jakimi dysponuje, a moim zadaniem  jest pomóc je wydobyć i wykorzystać do zmiany.
Jest to podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach.

Jest to rodzaj terapii krótkoterminowej tzn. kończącej się po kilku sesjach. Jest to możliwe dzięki temu, że terapia ma jedynie uruchomić proces zmian, można to porównać z przewróceniem jednego klocka w długim rzędzie, ustawionych jedna za drugą części domina.

Pracuję i mieszkam w Warszawie, jestem mężatką i mam trójkę dzieci

 

 

MULTIKA Elżbieta Kalinowska

ul. Elektoralna 13/103
00-137 Warszawa

kontakt[MAŁPA]ekalinowska.pl

Firma zarejestrowana jest w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 9521168445.

Zapytaj nas

Komentarze są zamknięte.

Zaprojektowane przez Klienter.pl

Pobierz poradnik

5 Zasad Jak Pozbyć się Lęku
i zyskać większą pewność siebie


Wraz z poradnikiem otrzymasz dostęp do Newslettera ZMIANY– praktycznych wskazówek, inspiracji i ćwiczeń, dzięki którym  skutecznie wprowadzisz wiedzę z poradnika w swoją codzienność