Ola Muller

Ola MullerW kontakcie z drugim człowiekiem najbardziej fascynuje mnie odkrywanie wraz z nim jego świata. Wierzę, że ‘wszystko jest w nas’ – zarówno ograniczenia, jak i możliwości, aby z tymi ograniczeniami sobie poradzić.
Od 1997r. towarzyszę ludziom w poszukiwaniu tych możliwości prowadząc warsztaty, szkolenia grupowe i sesje indywidualne.

Interesuję się medycyną naturalną, metodami pracy z ciałem. W pracy indywidualnej łączę analityczne myślenie z intuicją oraz budowaniem relacji opartej na głębokim zaufaniu i akceptacji.

Pomagam ludziom w budowaniu poczucia własnej wartości i pewności siebie, rozwiązywaniu problemów w relacjach z innymi, redukcji stresu oraz radzeniem sobie z lękiem i innymi trudnymi emocjami

Na swojej ścieżce rozwojowej poznałam takie metody pracy jak:
NLP /Hermann Muller Walbrodt/,
Integrująca Obecność /Collin Sisson/,
Biofeedback HeartMath czy Racjonalna Terapia Zachowań.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jestem  psychologiem, ukończyłam Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego

Posiadam rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu. Ukończyłam I Fazę Program
u Licencyjnego i mam uprawnienia do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją.

Prywatnie najchętniej spędzam czas aktywnie – na górskim szlaku lub rowerze, ćwicząc jogę lub zwyczajnie chodząc po parku. Lubię być z bliskimi mi ludźmi, podróżować, robić zdjęcia, odkrywać nowe smaki i oglądać filmy.

Rozmowa z Olą

Komentarze są zamknięte.

Zaprojektowane przez Klienter.pl

Pobierz poradnik

5 Zasad Jak Pozbyć się Lęku
i zyskać większą pewność siebie


Wraz z poradnikiem otrzymasz dostęp do Newslettera ZMIANY– praktycznych wskazówek, inspiracji i ćwiczeń, dzięki którym  skutecznie wprowadzisz wiedzę z poradnika w swoją codzienność