GRATULACJE !!! Właśnie zapisałaś się na bezpłatny kurs online

Kurs

Teraz sprawdź czy masz w swojej skrzynce e-mail, wiadomość zatytułowaną:

“🟠Mistrzyni Asertywności – kurs online”

W tej wiadomości znajdziesz instrukcję, jak odebrać dostęp do kursu.

Nie widzisz wiadomości ode mnie? 

Sprawdź foldery: “SPAM”, “oferty” czy inne dziwne. Jeśli, znajdziesz tam wiadomość, przenieś ją do folderu głównego i oznacz jako pożądaną. 

Jeśli nie widzisz nigdzie wiadomości ode mnie, napisz o mnie na adres: kontakt@ekalinowska.pl

Nie zamykaj jeszcze tej strony, bo mam specjalną propozycję dla osób aktywnych i zdecydowanych na zmiany.

Masz w życiu jakiś uciążliwy problem, który blokuje twoje życie?
Chcesz sobie poradzić sama ale wciąż:

Mam dla Ciebie coś, co pomoże Ci:

Jak możesz osiągnąć taką zmianę?

Te efekty możesz mieć, gdy tylko nauczysz się, skupiać swoją uwagę na tym, czego chcesz, a nie czego Ci brakuje. 

Jeśli chcesz uwolnić swoje życie od blokującego problemu, potrzebujesz w pierwszej kolejności zauważyć swoje zasoby. 

Nie analizować nieustannie swoich problemów i  niedoskonałości, ale zacząć odkrywać swoją siłę i to, co możesz wykorzystać aby zmienić swoje życie.

Jak z tą przysłowiową szklaną, która jest w połowie pełna. Patrz na nią tak, żeby widzieć tę pełną cześć, bo dopiero wtedy zobaczysz możliwości, a nie same ograniczenia.

Brzmi prosto, ale nie jest to łatwe. Zmiana myślenia zawsze jest kłopotliwa. Myślenie tylko częściowo zależy od naszej woli. Jest w dużej mierze zautomatyzowane i oparte na przekonaniach, które są wdrukowane w nasza podświadomość. 

W swoich myślach łatwo się pogubić. Sami do siebie nie mamy niezbędnego dystansu aby móc popatrzeć na sprawy, inaczej niż do tej pory.

 

wine glass 862777 1280

Profesjonalny program autoterapii

Psycholog,  to ktoś, kto zna umysł człowieka od podszewki i może pokazać Ci sposoby, których sama nie wymyślisz, Poprowadzi Cię, jak za za rękę, krok, po kroku przez proces transformacji. Indywidualna praca z psychologiem daje świetne efekty ale wymaga dużego zaangażowania organizacyjnego (znajdź właściwego specjalistę)  i finansowego (koszt współpracy to średnio ok. 4000zł).

Proponuję, Ci znacznie prostsze i mniej obciążające rozwiązanie. 

Oddaję w twoje ręce program autoterapii “Jak ruszyć z miejsca”.

 

smartmockups lsc25v0t

 Jest to efekt wielu lat mojej praktyki psychologicznej. 

Spisany krok po kroku pełen proces, przez który przeprowadzam ludzi w trakcie indywidualnej terapii. 

Pracuję w oparciu o założenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Tu, nie liczy się, jaki masz problem, tylko sposób, w jaki sobie z nim radzisz. Dlatego proces zmiany jest uniwersalny i sprawdza się w każdych okolicznościach

Zakładamy, że niezależnie, z czym się zmagasz, jesteś w stanie znaleźć dobre dla siebie rozwiązania. .Potrzebujesz tylko zauważyć i  uruchomić swoje siły i kreatywność. 

Ten program pokaże Ci jak to zrobić. Masz tu jasno opisane i zilustrowane przykładami z życia, instrukcje, jak pracować nad przekierowaniem uwagi na cele i możliwości. Dodatkowo możesz skorzystać z mojego wsparcia w postaci jednej konsultacji mailowej.

 

Co dokładnie dostaniesz?

Program autoterapii dostaniesz w formie e-booka, w którym znajdziesz oprócz wiedzy i nowego spojrzenia na sytuacje problemowe, masę przykładów z mojej praktyki. Dzięki temu, zobaczysz, jak teoria przekłada się na życiową praktykę w kontekście bardzo różnych problemów. Tego nie znajdziesz w typowych poradnikach psychologicznych.

W każdym rozdziale znajdziesz instrukcje, co dokładnie zrobić, aby samodzielnie pracować nad poszczególnymi umiejętnościami, które są omówione w kolejnych 9 krokach – rozdziałach.

w szczególności znajdziesz tu instrukcje dotyczące: 

wepik 20240211172922obZ7

Ponad to, otrzymasz możliwość uzyskania mojego wsparcia, w postaci konsultacji mailowej, jeśli w trakcie swojej samodzielnej pracy napotkasz na jakieś wątpliwości lub trudności. 

 

Masz dość ciągłego analizowania problemów
i chcesz mieć życie, jakiego pragniesz?

Jesteś gotowa zacząć teraz?

Odbierz rabat 80% na Program Autoterapii ze wsparciem mailowym i zacznij swoją transformację

"Jak ruszyć z miejsca? Odkryj sposób wyjścia z labiryntu problemów"

Program Autoterapii, w którym otrzymujesz

Wiedzę i doświadczenie psychologa z wieloletnią praktyką

zebrane i ułożone w proces 9 kroków, który pozwoli Ci pracować nad zmianą w sposób zgodny z założeniami Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

Konkretne instrukcje

Możesz samodzielnie pracować nad swoimi problemami, wg. konkretnych instrukcji zamiast ok. 20 sesji indywidualnych z psychologiem.

Jasne przełożenie teorii na praktykę

, na wielu życiowych przykładach bardzo różnych problemów. Dzięki temu łatwo dostosujesz tę wiedzę do swojego życia. Tego nie znajdziesz w typowych poradnikach psychologicznych.

Indywidualne wsparcie

w postaci konsultacji mailowej ze mna, gdyby pojawiła się taka potrzeba

wepik 20240211174918maJz

Treściowo otrzymujesz znacznie więcej  niż to, co możesz uzyskać w jednej konsultacji z psychologiem, sama konsultacja  to wartość 220zł.

Wartość tego programu przekracza więc kwotę 220zł

 

Dziś dla Ciebie, jako osoby zdecydowanej na zmiany, 

obniżam tę cenę o 80%

220zł     44zł

Opinie o książce:

sugestywny język, działa na wyobraźnię

Budujemy swoją wizję przyszłości, bazujemy na doświadczeniu, wspomnieniach. Wszystko to wiemy, znamy, a jednak coś nie wychodzi. Nie udaje się chociaż tyle już prób podejmowałem.

Co mam zrobić? Autorka „Jak ruszyć z miejsca” pokazuje konkretnie, krok po kroku jak zmienić podejście do problemu.
Uczy na przykładach jak ruszyć i dążyć do celu. Jak wyrwać się z zaklętego kręgu niemocy. Daje przykłady odpowiedzi na pytanie CO ZROBIĆ? Świetny sugestywny język, działa na wyobraźnię. Bardzo przyjemnie się czyta.

Janek Matejuk

w prosty i logiczny sposób pokazuje...

Ciekawa książka. Z jednej strony krótka, a z drugiej - można z niej wynieść naprawdę dużo pożytecznych informacji.
Podsunęła mi sporo pomysłów i pomogła udoskonalić te, które już miałam.
W bardzo prosty i logiczny sposób pokazuje, jak poradzić sobie z rozwiązywaniem problemów oraz czego powinniśmy od siebie oczekiwać, dążąc do spełnienia naszych marzeń. Jeśli macie problem z wykonaniem następnego kroku ku przyszłości, to ta książka może Wam w tym pomóc ;)

Lycoris

nie przeczytasz jednym tchem, choć łatwo się czyta

Nie jest to lektura do przeczytania jednym tchem, choć łatwo się ją czyta. Nie samo czytanie jest tu ważne ale to, co można dzięki niemu osiągnąć, kiedy się wprowadzi w życie to o czym pisze Ela.

Agnieszka Tylska

takiego stylu i technik, jeszcze nigdy nie widziałem

Od razu widać że książka została napisana przez praktyka, Elżbieta Kalinowska pokazuje w goła odmienny sposób podejście do rozwiązywania problemów życiowych. Takiego stylu I technik jeszcze nigdy nigdzie nie przeczytałem. Szczerze mogę polecić wszystkim którzy mają odczucie iż kręcą się w kółko swoich problemów :)

Marcin Godlewski

niezwykle inspirująca, prowokująca do refleksji

Książka godna polecenia każdemu, kto chce pokonać jakiś problem I ruszyć swe sprawy z miejsca. Pozycja nie zwykle inspirująca. Napisana dobrym językiem, prowokująca do refleksji nad sobą I wskazująca praktyczne sposoby wyjścia chyba z każdej pułapki życiowej. To pomoc przygotowana przez psychologa praktyka, który - to się czuje, czytając tę książkę - nie jednej osobie już pomógł.

Michał Filipek

44 zł możesz wydać np. na szybkie jedzenie na mieście

albo możesz

zacząć zmieniać swoje życie, uwalniając się od blokujących Cię problemów