psychologOnline logo RGB web szare

BEZPŁATNY KURS ONLINE: Dla ambitnych kobiet, gotowych przestać ograniczać się tym, co INNI powiedzą lub pomyślą.

 

Poznaj proste zasady asertywnej komunikacji.

Uwolnij się od lęku przed krytyką i złą oceną, przez to, że zawsze znajdziesz właściwe słowa, aby wyrazić swoje zdanie i obronić się.

554aaf90 86c1 4b86 9731 57cac79c35db

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY KURS ONLINE

Mistrzyni

Poznasz zasady jak wyrażać siebie i odpowiadać na reakcje innych, aby panować nad tokiem każdej rozmowy, zyskując pewność siebie i szacunek innych.

Co Ci to da?

Pokażesz innym, że choć jesteś otwarta i empatyczna,  masz też własne zdanie, z którym należy się liczyć i nie dasz sobą manipulować

Już zawsze będziesz wiedzieć jak:

Skutecznie obronić się przed manipulacją, pretensjami i emocjami innych.

Inni ludzie poczują twoją siłę i ograniczą swoją skłonność do manipulacji, a Ty przestaniesz bać się konfrontacji i zaczniesz działać z odwagą i spokojem.

Swobodnie wyrażać swoje zdanie, nawet jeśli jest ono sprzeczne ze zdaniem rozmówcy

Inni ludzie będą postrzegać Ciebie jako kogoś, kto ma własne zdanie i zaczną się z nim liczyć

Wyrażać swoje zdanie, potrzeby i oczekiwania, w tak aby nie prowokować niepotrzebnych napięć i kłótni.

Inni ludzie, chętniej będą otwierać się przed tobą, a twoje relacje staną się głębsze, spokojniejsze i bardziej satysfakcjonujące.

Jak odpowiadać na oceny i krytykę, żeby nie tracić dystansu i nie zamykać się na sensowne informacje zwrotne ale też obronić przed agresją.

Inni ludzie, ograniczą skłonność do wyładowywania swoich emocji na Tobie, a Ty przestaniesz się bać, że nie będziesz umiała odpowiedzieć, gdy spotkasz się z nieuzasadnionymi zarzutami

Mówić „NIE”, w taki sposób, aby rozmówca zrozumiał, że naprawdę odmawiasz i szanował twoje granice

Inni ludzie przestaną zrzucać na Ciebie swoje obowiązki i odpowiedzialność i zaczną cenić twoje "TAK". Ty będziesz w stanie realizować swoje plany i nie pozwolisz, aby inni niszczyli je swoimi oczekiwaniami

smartmockups ltrqeyte

Jak dokładnie wygląda ten kurs?

Kurs jest na platformie e-learningowej.

Możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, korzystając z komputera, laptopa albo telefonu. 

 

Składa się z 6 lekcji video.

Możesz łatwo podzielić sobie naukę i znaleźć na nią czas. Pojedyncze lekcje trwają 6-12 min.  a odsłuchanie całości zajmie Ci ok 40 min

 

Lekcje zawierają proste, praktyczne schematy.

Dowiesz się jak w prosty sposób tworzyć asertywne komunikaty. Łatwo zaplanujesz, swoje nowe reakcje na typowe trudne sytuacje, co pozwoli Ci, płynnie przejść, od teorii do praktyki

smartmockups ltrqeyte

Czego dokładnie dowiesz się z kursu?

Autorka kursu - Elżbieta Kalinowska,
psycholog, psychoterapeutka z 29-cio letnią praktyką

Nazywam się Elżbieta Kalinowska

Cieplejsze

Poznaj zmiany jakich doświadczają moje klientki

przestałam być pierwsza do brania na siebie dodatkowej pracy. Zaczęłam mówić NIE. Odzyskuje równowagę psychiczną mam czas dla dzieci
Mam czas żeby spokojnie porozmawiać z synem, nie tylko gonić go do lekcji. Widzę, że mu to się podoba, otwiera się, dowiaduję się o problemach, o których nie miałam pojęcia. 

wepik 20240118153952KJJS
Ania

klientka

Zaczęłam jasno określać zasady współpracy.  Po godzinie 18.00 nie prowadzę rozmów o pracy, jeśli ktoś chce, coś załatwić, niech zadzwoni następnego dnia. Mam prawo do odpoczynku i wolnego wieczoru.  Nie jestem już na każde zawołanie i czuję się z tym dobrze. 

wepik 20240118154105hqQR

Kasia

klientka

 Pierwsza rozmowa z mężem, od miesięcy, gdzie się nie kłóciłam – uważność na siebie i swoje emocje i już się nie kłócę. Wcześniej byłam taka zgnieciona, pretensjami męża i poczuciem winy, a teraz mam taki spokój, sama ze sobą czuję się dobrze. 

wepik 20240118154202vcBB

Magda

klientka

Moja przyjaciółka często stawiała mnie w sytuacji bez wyjścia. Nie pytała, np. czy mam ochotę się spotkać, spędzić razem Święta, tylko informowała, o tym, co będziemy robić. 
Na ogół zgadzałam się, ale denerwowało mnie, że nie zapyta mnie o zadanie, tylko decyduje sama.  Bałam się coś powiedzieć, aby nie wyjść na małostkową i przewrażliwioną. 
W końcu zdobyłam się na odwagę i spokojnie powiedziałam jej, czego oczekuję i co mi się nie podoba. 
Jakiś czas była zdystansowana i nasze kontakty się osłabiły, ale teraz znów się spotykamy. Widzę, że jest uważniejsza i to mi pasuje.

wepik 20240118153952KJJS
Jola

klientka

Mam wrażenie, że te warsztaty dały mi  duży progres.  Kiedyś zrezygnowałam z auta, kiedy moja mama wywarła presje aby pieniądze na auto pożyczyć jej . Naciskała, wzbudzała poczucie winy. Wtedy się  ugięłam. Teraz jestem w takim punkcie ze już nie przyjmuje przytyków rodziny, ze chce dla siebie za dużo. Wczoraj odebrałam z salonu nowe auto. Mam w nosie ewentualne uwagi rodziny, bo to moja sprawa co sobie kupię. Uwag, o dziwo nie było, nawet chwalili. To chyba dlatego , ze coraz częściej działam pomimo ich krytyki . Wiec warsztaty bardzo pomogły już, ale ćwiczyć nadal warto :).

wepik 20240118154105hqQR

Joanna

klientka

Nie zwlekaj, to jest TWOJA SZANSA!!!

554aaf90 86c1 4b86 9731 57cac79c35db

Tylko jeden KILK dzieli Cię od poznania sekretów skutecznej komunikacji

Wyrażaj siebie z odwagą i swobodą. Zapanuj nad tokiem każdej rozmowy a  zyskasz pewność siebie i szacunek innych.

Mistrzyni