Podziel się swoją opinią odnośnie kontaktu z naszymi psychologami i efektami jakie udało się osiągnąć w wyniku współpracy. Na stronie będą widoczne: Twoje imię lub pseudonim oraz treść opinii. Adres mailowy nie będzie widoczny. Z góry dziękujemy za każdą informację zwrotną pomaga ona zarówno osobom zastanawiającym się nad skorzystaniem z takiej pomocy jak i na nam w doskonaleniu naszych usług.


Imię: *
Email: *
Opinia: *


Konsultacje indywidualne do Anny

A Karina24 1

Konsultacja indywidualna u Anny

5 gwiazdek

Konsultacja indywidualna u Anny

Bardzo pomocna pierwsza wizyta; Ocena 5.0 ; Aga 17.12.2021

Psycholog Elżbieta Kalinowska - opinia

Pan Robert jest według mnie bardzo rzeczowym i konkretnym psychologiem. W ciagu 8 sesji skupiliśmy sie na najważniejszych aspektach, które mnie interesowały. Zadawał duzo pytań, zachęcał do refleksji i zastanowienia sie co jest dla mnie najważniejsze. Polecam w 100% dla kogos kto chce w ludzki i jednocześnie konkretny sposób pracować nad soba!

Anna

W życiu warto spotykać ciekawych ludzi i z nimi rozmawiać.Powiedzenie “podróże kształcą “jest prawdziwe.Moje spotkanie z P.Elą to podróż przez moje życie z doświadczonym ,uważnym i troskliwym przewodnikiem.Dziękuję bardzo za pokazanie mi tego wszystkiego czego do tej pory nie dostrzegałam.

Jola

Bardzo dziękuję za poradnik “5 zasad, aby pozbyć się lęku i zwiększyć pewność siebie”. Czyta się go bardzo dobrze, bo napisany jest jakby wprost do mnie – pokazuje przyczyny moich trudności. Z niektórych przyczyn nie zdawałam sobie sprawy, więc będę mogła zwrócić na nie szczególną uwagę: nawyk pytania siebie o potrzeby, chęci, cele i zadania; skupienie na działaniu, nie emocjach; nawyk krytycznych myśli. Zamierzam zrobić niektóre ćwiczenia i zobaczyć ich efekty.

W poradniku bardzo podoba mi się zaznaczenie istotnych informacji innym kolorem, wskazówki w punktach, ćwiczenia w tabelkach, a już znakomitym pomysłem wydają mi się grupy wyrazów związanych z każdą zasadą, wyraźnie graficznie wyodrębnionych. To duże ułatwienie w zapamiętaniu, w ukierunkowaniu siebie, we wzmacnianiu pozytywnego myślenia. Znajdą się w formie małego wydruku na podorędziu, bym mogła wracać do nich w wolnych chwilach w ciągu dnia i spróbować przełożyć je na konkretne własne życiowe sytuacje.

Barbara

Mimo, ze calkiem niedawno rozpoczelam terapie z Pania Elzbieta Kalinowska to musze przyznac , ze czuje juz zmiane, a efekty naszej pracy zaowocowaly wiekszym spokojem ducha i wiara , ze i ja kiedys naucze sie cieszyc tym co mam w zyciu, a mam duzo: rodzine, zdrowie i dach nad glowy. Dziekuje, ze Pani jest i ciesze sie juz na kolejne spotkanie mimo swiadomosci jaki ogrom pracy jeszcze przed nami. :-)

Marta

Pomoc Pani Eli jest nieoceniona. Pojawiła się w moim życiu w najtrudniejszym dla mnie momencie i pomogła wyjść z dołka do którego przez życiowe zakręty wpadłam. Jeśli ktoś myśli,że psycholog to tylko twarzą w twarz jest w błędzie. List w list jest bezcenny.
Piszesz o swoich emocjach bez zahamowań a do porad możesz zawsze wrócić. Polecam!

Kasia