Opinie

Pan Robert jest według mnie bardzo rzeczowym i konkretnym psychologiem. W ciagu 8 sesji skupiliśmy sie na najważniejszych aspektach, które mnie interesowały. Zadawał duzo pytań, zachęcał do refleksji i zastanowienia sie co jest dla mnie najważniejsze. Polecam w 100% dla kogos kto chce w ludzki i jednocześnie konkretny sposób pracować nad soba!

Anna

W życiu warto spotykać ciekawych ludzi i z nimi rozmawiać.Powiedzenie "podróże kształcą "jest prawdziwe.Moje spotkanie z P.Elą to podróż przez moje życie z doświadczonym ,uważnym i troskliwym przewodnikiem.Dziękuję bardzo za pokazanie mi tego wszystkiego czego do tej pory nie dostrzegałam.

Jola

Bardzo dziękuję za poradnik “5 zasad, aby pozbyć się lęku i zwiększyć pewność siebie”. Czyta się go bardzo dobrze, bo napisany jest jakby wprost do mnie – pokazuje przyczyny moich trudności. Z niektórych przyczyn nie zdawałam sobie sprawy, więc będę mogła zwrócić na nie szczególną uwagę: nawyk pytania siebie o potrzeby, chęci, cele i zadania; skupienie na działaniu, nie emocjach; nawyk krytycznych myśli. Zamierzam zrobić niektóre ćwiczenia i zobaczyć ich efekty.

W poradniku bardzo podoba mi się zaznaczenie istotnych informacji innym kolorem, wskazówki w punktach, ćwiczenia w tabelkach, a już znakomitym pomysłem wydają mi się grupy wyrazów związanych z każdą zasadą, wyraźnie graficznie wyodrębnionych. To duże ułatwienie w zapamiętaniu, w ukierunkowaniu siebie, we wzmacnianiu pozytywnego myślenia. Znajdą się w formie małego wydruku na podorędziu, bym mogła wracać do nich w wolnych chwilach w ciągu dnia i spróbować przełożyć je na konkretne własne życiowe sytuacje.

Barbara

Mimo, ze calkiem niedawno rozpoczelam terapie z Pania Elzbieta Kalinowska to musze przyznac , ze czuje juz zmiane, a efekty naszej pracy zaowocowaly wiekszym spokojem ducha i wiara , ze i ja kiedys naucze sie cieszyc tym co mam w zyciu, a mam duzo: rodzine, zdrowie i dach nad glowy. Dziekuje, ze Pani jest i ciesze sie juz na kolejne spotkanie mimo swiadomosci jaki ogrom pracy jeszcze przed nami. :-)

Marta

Pomoc Pani Eli jest nieoceniona. Pojawiła się w moim życiu w najtrudniejszym dla mnie momencie i pomogła wyjść z dołka do którego przez życiowe zakręty wpadłam. Jeśli ktoś myśli,że psycholog to tylko twarzą w twarz jest w błędzie. List w list jest bezcenny.
Piszesz o swoich emocjach bez zahamowań a do porad możesz zawsze wrócić. Polecam!

Kasia

Pani Kalinowska to świetny terapeuta potrafiący dawać wskazówki w jaki sposób umotywować się w kierunku upragnionych zmian. W kontaktach z klientami jest bardzo uważna. W moim przypadku jej pomoc była SKUTECZNA

Piotrek

Mądra, ciepła, uważnie słuchająca terapeutka. To dla mnie ważne. Czułam się bezpiecznie w kontakcie z Elą i dzięki temu maiłam możliwość dokonania zmian w swoim życiu. Czasem jak mi się pogorszy pomocna jest mi książka Eli pt „Jak ruszyć z miejsca”. Dziękuję Ci Elu za pomoc.

Agnieszka

Podziel się swoją opinią jeśli korzystasz z mojej pomocy, poraników lub bloga – wszelkie informacje, rónież konstruktywnie krytyczne mile widziane.Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Imię: *
Email: *
Opinia:

*

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Zaprojektowane przez Klienter.pl

Pobierz poradnik

5 Zasad Jak Pozbyć się Lęku
i zyskać większą pewność siebie


Wraz z poradnikiem otrzymasz dostęp do Newslettera ZMIANY– praktycznych wskazówek, inspiracji i ćwiczeń, dzięki którym  skutecznie wprowadzisz wiedzę z poradnika w swoją codzienność