Coaching mail

Przez 30 dni będę towarzyszyć Tobie w radzeniu sobie z problemami, podpowiadać możliwe kierunki i sposoby na zmianę oraz pokazywać, w jaki sposób można patrzeć na swoją sytuację, aby znajdować w niej więcej możliwości. Cała rozmowa odbywać się będzie mailowo, a więc na koniec otrzymasz swój własny poradnik psychologiczny, dostosowanym do twoich potrzeb i sytuacji. Będziesz mógł/a korzystać z niego, w swojej dalszej pracy na rozwojem osobistym.

Dla osób, które nie mają stałego dostępu do internetu lub z jakiś innych powodów nie mają możliwości regularnego sprawdzania poczty mailowej – kontakt mailowy 30-dniowy,  możemy zamienić na wymianę 10 maili.

Żeby rozpocząć rozmowę:

Opisz

szczegółowo w mailu trudność, która skłania cie do szukania pomocy psychologa,  o jaką zmianę  chodzi, jakie były rezultaty wcześniejszych prób rozwiązania tego problemu oraz co z tego, dawało najlepsze efekty. Co się zmieni w Twoim życiu jeśli ta rozmowa da dobre efekty

Wyślij

maila na adres psycholog@ekalinowska.pl

Opłać

Dane do przelewu:

02 1140 2004 0000 3302 7444 4705
MULTIKA Elżbieta Kalinowska
ul. Elektoralna 13, lok 103
00-137 Warszawa

kwota: 680 zł

tytuł wpłaty : „rozmowa mailowa 30 dni: …początek adresu mailowego ….”
początek adresu mailowego jest dla mnie ważną informacją jednoznacznie określającą, która konsultacja jest właśnie opłacana.

LUB SKORZYSTAJ Z BEZPIECZNYCH PŁATNOŚCI INTERNETOWYCH:

dotpay_b1_160x831Przeczytaj

odpowiedź otrzymasz w ciągu max. dwóch dni od otrzymania przeze mnie opłaty lub potwierdzenia przelewu.

Potwierdzenie przelewu możesz przysłać jako załącznik do maila – skan, zdjęcie lub wygenerowane z bankowości internetowej potwierdzenie przelewu.

Czas rozmowy będzie się liczył od dnia mojej pierwszej odpowiedzi.
Wszelkie ew. przerwy wcześniej zaplanowane lub wynikające z technicznych problemów (jakie niekiedy pojawiają się gdy korzystamy z Internetu) będą doliczane do czasu rozmowy, wydłużając ją odpowiednio.

W razie, gdyby zaistniała potrzeba kontaktu ze mną, w inny sposób niż przez Internet (np. w sytuacjach awaryjnych, kiedy zaistnieją jakieś kłopoty w dostępie do internetu) jest to możliwe po nr. tel. 503 012 481

Jeśli w trakcie rozmowy ze mną, moja odpowiedź nie dotrze w ciągu max. 2 dni proszę o informacje o tym fakcie – rzadko, ale jednak zdarza się, że maile nie dochodzą do adresata. W takiej sytuacji bark odpowiedzi w umówionym dwudniowym terminie jest sygnałem problemów technicznych.

Cała korespondencja jest poufna i nie będzie kopiowana, przesyłana, ani udostępniana osobom trzecim.

Adres mailowy nie będzie nikomu udostępniany.