RELACJE PEŁNE SZACUNKU…

poznaj kluczową umiejętność do budowania dobrych relacji z innymi

 

Dobre relacje to nieustanne balansowanie pomiędzy byciem blisko a dystansem.  To jest odnajdowanie granic, pomiędzy tym co moje, a tym co twoje.  

Dzięki świadomości swoich granic:

  • ograniczysz ilość i intensywność konfliktów.
  • ze spokojem i dystansem podejdziesz do opinii innych
  • nauczysz się odmawiać, w sytuacjach, w których uznasz to za właściwe.

Pobierz bezpłatny poradnik i dowiedz się czym dokładnie są granice psychologiczne i jak je wykorzystać w relacjach aby żyć spokojniej i cieszyć się szacunkiem innych

 

Pobierając materiały, wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od eKalinowska|Psycholog Online Mogę cofnąć zgodę w każdej chwili. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

Elżbieta Kalinowska - mgr psychologii, specjalista psychologii klinicznej i psychoterapeuta. Praktykę psychoterapeutyczną prowadzi od 1995r. Jeden z pierwszych psychologów w Polsce, pomagający przez internet. Od 2004 prowadziła pomoc psychologiczną przez mail a od 2009 również za pomocą komunikatorów audio/video i portal eKalinowska.pl. Od 2015r. prowadzi zespół psychologów online, rekrutujący się ze specjalistów o dużym doświadczeniu zawodowym i życiowym.

  "Przez ponad dwadzieścia lat psychoterapeutycznego doświadczenia nieustająco fascynuje mnie poznawanie ludzi i pomaganie im w odkrywaniu ich własnej drogi do bardziej harmonijnego, spokojnego i dobrego życia."