warsztaty - szkolenia -psychoterapia
Zatrzymaj proces wypalania emocjonalnego.
W 2 miesiące przejmij kontrolę nad
stresem i nadmiarem spraw na swojej głowie
"5 kroków do zmiany Krytyka w Sojusznika" warsztaty psychologiczne online
Brakuje Ci energii a ilość spraw, jakimi masz się zająć przytłacza i osłabia?
Nie masz siły na planowanie a motywacja działa tylko przez chwilę?
To sygnały, wypalenia emocjonalnego nadmiarem stresu, zobowiązań i wyzwań. Inne objawy wypalenia emocjonalnego to:
Prokrastynacja – odwlekasz w czasie nawet ważne projekty, nie możesz się zabrać do działania, zajmujesz się nie tym co trzeba.
Stan ciągłego podenerwowania – irytują Cię nawet drobiazgi, nie masz cierpliwości do innych, czasem wybuchasz z błahego powodu.
Pragnienie ucieczki – chcesz się schować w ciemną dziurę, żeby nikt od Ciebie nic nie chciał, nie masz ochoty na kontakt z innymi ludźmi ani na jakikolwiek wysiłek
Brak zdolności do odpoczynku – masz problem z odpoczywaniem, nie możesz usiedzieć spokojnie, bo ciągle masz coś do zrobienia. Masz trudności ze snem, nie możesz zasnąć albo wybudzasz się w nocy i myślisz.
Motywacja, lepsze planowanie i organizacja siebie w czasie nie pomogą.
Masz skończoną ilość czasu – tylko 24 godziny na dobę i skończoną ilość energii życiowej, którą możesz wydatkować bez regeneracji. Nie ma możliwości, żeby ograniczonymi zasobami ogarnąć nieograniczoną ilość wyzwań, musisz coś wybrać i coś odrzucić.
Wybrać możesz na dwa sposoby:
1. nieświadomie – odruchowo podążać za tym, czego najbardziej domaga się świat, ignorując siebie i to, że też potrzebujesz czasem odpocząć i mieć czas na swoje sprawy
2. świadomie – wybierając z tego, czego domaga się świat tylko to, co jest spójne z Twoimi celami, potrzebami i życiem. Odrzucać natomiast to, co wprowadza w życie chaos i przeciążenie.
Kluczem nie jest lepsza organizacja, tylko świadoma eliminacja ilości wyzwań. Bez zdolności redukowania obciążeń, twoja zdolność sprawnej organizacji będzie tylko zwiększać Twoje obciążenie. Świat chętnie skorzysta z tej zdolności i wrzuci Ci na głowę więcej obciążeń
Zaczniesz świadomie ograniczać ilość obciążeń, gdy dasz sobie prawo do:
- odmowy, bez poczucia winy, nawet jeśli druga osoba będzie mieć do Ciebie pretensje
- zachowania empatycznego dystansu wobec problemów i emocji innych ludzi. Przestaniesz automatycznie odpowiadać na ich oczekiwania.
- proszenia i przyjmowania pomocy od innych. Zaakceptujesz swoją słabość i zaczniesz pozwalać innym na okazywanie swojej siły, nawet jeśli dziś wątpisz, że ją mają
- ograniczenia swojego zaangażowania. Zaczniesz rozkładać zadania w dłuższym czasie i działać na mniej niż 100% , nawet jeśli czujesz, że jesteś w stanie dać z siebie wszystko i natychmiast
- niedoskonałości i błędu. Zapanujesz nad perfekcjonizmem i odpuścisz nieistotne szczegóły, nawet, jeśli obawiasz się, że ktoś je może zauważyć i skrytykować.
Dlaczego dziś sprawia Ci to trudność?
To, co dziś utrudnia Ci świadome ograniczenie wyzwań płynących ze świata, to “wbite w twoją głowę” przekonania, że nie masz prawa tego robić.
Możesz je rozpoznać po krążących po twojej głowie myślach w rodzaju: “odmawianie to egoizm”; “dbanie o siebie to rozczulanie się nad sobą i fanaberie”; “lepiej nic nie zrobić niż zrobić źle”; “inni mnie wyśmieją jak popełnię błąd”; “nie mogę pozwolić sobie na błędy”; “porażka to dowód na to, że się nie nadaję”; “proszenie o pomoc, to ostateczność”.
To są mentalne ograniczenia, które nie pozwalają Ci decydować o tym, w co zaangażujesz swój czas i energię. One uruchamiają takie schematy działania, które każą Ci odpowiadać na wszystko, co dzieje się wokół i wypalają Cię emocjonalnie.
Nie da się ich zmienić ot tak po prostu samą swoją wolą, bo w większości działają one poniżej progu twojej świadomości. Wyraźne są tylko efekty działania tych przekonań – różnego rodzaju negatywne myśli, emocje napięcia w ciele.
Dzięki metodzie Dialogu z Wewnętrznym Krytykiem i innymi wewnętrznymi postaciami zyskujesz świadomy dostęp do ograniczających przekonań i możesz je zmienić. Dosłownie zamieniasz swoją wewnętrzną komunikację, dając sobie przestrzeń do decyzji w co i w jakim stopniu będziesz się angażować
Psycholog Ola Muller -prowadząca warsztaty
Krytyk Wewnętrzny to część twojej osobowości zbudowana z krytycznych słów i reakcji ważnych osób w przeszłości. One ukształtowały twój zestaw przekonań, hamujących twoją swobodę wyboru i zmuszających Cię do podporządkowania się zewnętrznym normom i wymaganiom innych ludzi.
Metoda dialogu z Krytykiem Wewnętrznym to jest psychoterapeutyczne narzędzie do zmiany tych przekonań i zakodowanych w Twojej głowie tekstów.
Praca nad wewnętrznymi dialogami, pomaga zwiększyć samoświadomość, uspokoić wewnętrznie oraz uniezależnić od opinii i krytyki innych osób.
Bazując na tej metodzie oraz naszym ponad 20to-letnim własnym doświadczeniu psychoterapeutycznym, opracowałyśmy z Olą Muller (psychologiem z mojego zespołu) autorski program rozwoju osobistego online:
“5 Kroków do zmiany Krytyka w Sojusznika”
W programie tym przejdziesz proces, zmiany swojego negatywnego dialogu wewnętrznego na taki, który w trwały sposób będzie chronił twoją energię i motywację przed wypaleniem. Wzmacniał samoocenę i poczucie wpływu na rzeczywistość.
Psycholog Elżbieta Kalinowska – opiekun programu
Po przejściu programu, zaczniesz:
Panować nad stresem
Znajdujesz czas dla siebie. Umiesz wyciszyć się i odpocząć. Nie wymagasz od siebie perfekcji na każdym kroku. Cieszysz się tym, co osiągasz, nawet jeśli nie wszystko idzie po twojej myśli. Nie martwisz się na zapas, nie rozpamiętujesz przeszłych błędów.
Korzystać z pomocy innych
Swobodnie korzystasz z pomocy innych ludzi. Nie robisz wszystkiego sama, nawet jeśli zrobisz to najlepiej ze wszystkich. Doceniasz wartość swojego czasu i sił. Pozwalasz swoim bliskim zadbać o Ciebie i wspólne sprawy.
Zachowywać empatyczny dystans
Jesteś osobą empatyczną, ale nie dajesz się porywać przez cudze problemy i emocje. Potrafisz słuchać innych, nie tracąc z oczu swojej osoby i swoich potrzeb
Asertywnie odmawiać
Znasz granice swojej odpowiedzialności i odmawiasz, jeśli inni chcą zrzucić na Ciebie to, co powinni sami zrobić. Nie dajesz się wykorzystywać, ani nie poddajesz się manipulacji.
Jak dokładnie wygląda nasz proces skutecznej zmiany?
Krok 1. Odkryjesz źródła siły – doświadczysz jak współpracują ze sobą myśli, ciało, emocje i jak to się przekłada na Twoje samopoczucie i motywację
Krok 2. Przejmiesz kontrolę – zrozumiesz skąd biorą się Twoje wewnętrzne dialogi i zdecydujesz, które z nich mają na dalej dla Ciebie działać, a których się chcesz pozbyć.
Krok 3. Wykorzystasz zasoby Krytyka – wykorzystasz siłę swojego Krytyka do swojego rozwoju i działania, nie pozwalając aby Cię ograniczał i dominował w twoim życiu wewnętrznym
Krok 4. Wprowadzisz Sojusznika – zbudujesz wewnętrzną postać przyjaciela i dasz sobie akceptację i zrozumienie. Twoje poczucie wartości przestanie zależeć tak bardzo od akceptacji i zrozumienia innych.
Krok 5. Trenujesz asertywność – dzięki asertywności obronisz się gdy krytyka płynąca z zewnątrz wybije Cię z równowagi emocjonalnej
Opinie i efekty uczestników poprzedniej edycji
Ela
Wzięłam udział w warsztacie. Skłoniło mnie, moje dążenie do perfekcji, ciągłe przekonanie, że wszystko robię niewystarczająco dobrze, niska samoocena, kompleksy.. to wszystko zaczęło mi przeszkadzać w codziennym życiu. Kosztowało/kosztuje mnie to mnóstwo energii. Pomyślałam, że te warsztaty to może być coś, co mi pomoże.
Szczerze to na początku przed pierwszym spotkaniem miałam mieszane uczucia. Pomyślałam,” po co mi to? Ale zapłaciłam to szkoda, żeby pieniądze przepadły. Spróbuję.” Słuchając materiałów powoli zaczęło mi się rozjaśniać w głowie. Zaczęłam powoli zmieniać myślenie. Co uważam za “mój sukces”? Będę swobodniej rozmawiała po holendersku. Zrobię błąd, trudno. Nie musi być idealnie, ważne bym się dogadała. Myślę, że to będzie duży krok który bardzo pozytywnie wpłynie na moje dalsze życie.
Krzysztof
Ja się uspokoiłem i zmieniłem pracę. Wcześniej tylko myślałem o zmianie ale Ola pokazała mi jak myśleć. Zrozumiałem, że cały ten stres, wszystkie wątpliwości, czarne myśli w mojej głowie to tylko myśli. Moje myśli, a jeśli moje to mogę je zmieniać. Ale nie tak jak do tej pory próbowałem, wmawiając sobie, że to jest bzdura. Działało na chwilę ale i tak ze stresowałem się. Nie mogłem spać. Zobaczyłem że mogę negocjować sam ze sobą. Mam myśl i mogę ją zmienić.
Joanna
Dla mnie warsztaty okazały się bardzo pomocne .
Coś, co mnie męczyło i negatywnie wpływało na moje samopoczucie , zostało ogarnięte w taki pozytywny sposób . Pisze w pozytywny, bo bardziej skupiało się rozwiązaniu niż zbyt długim przyglądaniu się przyczynom, przeszłości .Tego mi brakowało .
Pracowałam na tym krytykiem w terapii indywidualnej, ale poza wglądem że patrzę na siebie oczami mamy , nie umiałam tego przełożyć na praktyczne poradzenie sobie z tym negatywnym wewnętrznym monologiem . Wiec warsztat był dla mnie mega ważny, bo dotykał tematu, z którym nie umiałam jakoś sensownie ruszyć do przodu .
Dla mnie oprócz samych spotkań, bardzo przydatne były materiały z konkretnymi propozycjami pracy i te ćwiczenia do mnie trafiły i nadal z nich korzystam , przede wszystkim z tabelki z tym magicznym pytaniem jak chciałabym się czuć :)
Wcześniej to zmieniałam myśli bardziej z poziomu na to jakie byłyby prawidłowe, właściwe, zdrowe i to był jakiś trud , a jak zaglądam w siebie i pytam jak się chce czuć , to jest to jakieś lekkie :) Na warsztacie znajdowałam takie właśnie perełki, które pozwoliły mi ruszyć do przodu ze zmiana. Takie mocne doświadczenie zmiany miałam tylko raz podczas warsztatu w Himalajach
Renata
Byłam zmęczona swoimi natrętnymi, negatywnymi myślami. Dzięki warsztatom, zaczęłam się bardziej przyglądać, co dzieje się w mojej głowie, byłam świadoma wcześniej swojego natłoku myśli, ale nadanie im “fizyczności” pozwoliło je bardziej poukładać, poznać i lepiej zrozumieć.
Najbardziej podobały mi się ćwiczenia ( tabelki) i rozmowy w małych grupach.
Czuję, że potrzebuje więcej czasu żeby głębiej przekopać własne myśli, przejść przez kolejne warstwy, nie czuje się zmęczona tematem, wręcz przeciwnie chciałaby poznać go głębiej.
Tomek
Czy, gdy chciałem zrobić coś nowego, zawsze pojawiały mi się w głowie myśli typu: „na co Ci to?”, „jak Ty sobie z tym poradzisz?”, „to dla Ciebie za trudne, zobacz innym też się nie udało”, „za kogo Ty się masz, że myślisz, że Ci się uda?”, „przecież dobrze jest tak, jak jest”, „co inni pomyślą?”, „tylko się ośmieszysz”?
Wiele razy się słuchałem tych myśli, wycofywałem się …a później często żałowałem swojej decyzji. Wziąłem udział w warsztatach, aby dowiedzieć się coś więcej o tych krytycznych myślach i jak sobie z nimi poradzić.
W trakcie warsztatów dowiedziałem się, kilku istotnych rzeczy. Po pierwsze, nie zawsze krytyczna myśl będzie taka wyraźna, ale może za to być jakaś zmiana w ciele, na przykład spięcie mięśni, a krytyczne myśli będą się chowały jakby w drugim planie. Po drugie, i to chyba najważniejsza lekcja, którą wyniosłem z warsztatów, to to, że mogę podjąć dialog z „Wewnętrznym Krytykiem” i dowiedzieć się więcej: o co mu chodzi? Dlaczego mówi do mnie w taki sposób, który mnie zniechęca? Oraz jak poprosić o wsparcie.
Dopiero co zaczynam stosować nowe podejście do krytycznych myśli, ale mogę powiedzieć, że odnoszę wrażenie, że te krytyczne myśli przestają być już takie straszne, i że przestałem je traktować jako „prawda ostateczna, z którą się nie dyskutuje”.
Ela
Po programie mój Krytyk jest trochę bardziej wyrozumiały, mówi łagodniejszym głosem, częściej “pozwala” na porażki. Nie zawsze, ale czasami mogę wejść z nim w dialog. Sesje grupowe dały mi poczucie większego zrozumienia, wspólnych problemów, że nie jest się z tym samemu.
Agnieszka
Dzięki warsztatom, prowadzonym przez p. Olę zaczęłam odzywać się w pracy i mówić o swoich pomysłach. Wcześniej bałam się odezwać, ponieważ wydawało mi się, że to co mam do powiedzenia jest głupie. Potem złościłam się na siebie kiedy ktoś przedstawił podobny pomysł i został pochwalony. Teraz nie zastanawiam się nad tym że ktoś może mnie skrytykować, po prostu mówię co mi się wydaje słuszne. Wierzę, że jeśli coś wymyśliłam to ma to sens. Znikło gdzieś napięcie i stres, jestem teraz swobodna i mniej się wszystkim przejmuję.
Ania
Z programu wyniosłam zmianę myślenia o tym czym jest Krytyk. Porozumienie z Krytykiem. Większe rozumienie siebie Dla mnie najważniejszy był Fakt, że w krótkim czasie zadziała się zmiana. Myślę, że ogólnie zrobiłam się uważniejsza na moje myślenie.
Jola
Zaczęłam rozumieć intencje krytyka i staram się z nim wejść w polemikę. A jak jest bardzo ciężko poproszę o pomoc osoby wspierające.
Czuje, że nie jestem już sama i to najbardziej mnie cieszy. W grupie słuchanie innych osób, które podobnie jak ja, zmagają się z podobnymi problemami dodaje otuchy. Czuję, że nie jestem odosobniona w swoich problemach. Czasami usłyszy się jakiś pomysł, na który sama bym nie wpadła. Można tak jakby spojrzeć na swoje problemy z innej perspektywy. I to że jestem już na jakimś etapie pracy ze sobą. A inni którzy są na początku drogi mają ten ogromny chaos w głowie, który tak niedawno ja przeżywałam.
Najbardziej podoba mi się praca z krytykiem po przez osoby wspierające. Już wcześniej korzystałam z ich pomocy ale nie miałam świadomości tego, co robię i że zawsze mogę się na nich wspierać. Wymyślanie wspierających postaci to też dla mnie nowość. Na początku nie do końca zrozumiałam, o co chodzi – raczej skupiłam się na wymyślaniu postaci, których by się mógł wystraszyć mój rozmówca. Teraz wiem że chodzi o takie wspierające, dodające odwagi, pewności siebie, uczące spokoju w sytuacjach stresujących. Ja nawet wymyśliłam sobie postać, która mi towarzyszy i daje poczucie wolności, bo sytuacja, w której jestem, zniewoliła mnie.
Marta
Nie przypuszczałam, że zdecyduję się kiedykolwiek, na udział w sesji grupowej. Jakoś wydawało mi się, że nie będę w stanie, się otworzyć przed grupą obcych mi ludzi. Zaskoczyło mnie, że nie mam oporów się odezwać, że nie czuje się od uczestników gorsza. Każdy z nas ma różne zawirowania w życiu, z którymi nie zawsze potrafimy sobie poradzić. Dzięki sesjom grupowym, dowiedziałam się i przekonałam, że nie tylko ja mam w sobie taki nieprzychylny głos.
Sam udział w sesji jest dla mnie cenny. Dla mnie to nowe doświadczenie w życiu, a w szególności istotne, kiedy przez życie idzie się ścieżką, której zna się każdy milimetr, każda nowość powoduje dodatkowe, nieprzyjemne przeżycia. Dowiedziałam się, że Krytyk wcale nie musi być taki straszny, wystarczy go oswoić ;)
Ewa
Udało mi się porozumieć z moim Krytykiem, wejść z nim w dialog, a dzięki temu bardziej “dogadałam” się z samą sobą. Mój krytyk nabrał ludzkich kształtów, od teraz ma swoje silne i słabe strony. Jednym słowem przestał być wszechmogący. Automatycznie sama zgodziłam się na siebie samą w ten sam sposób: mam mocne i słabe momenty i nie muszę być idealna.
Jestem pewna, że George (bo okazało się, że tak nazywa się mój wewnętrzny Krytyk) odgrywa nowa role w moim życiu. Właśnie uzyskał awans i stał się PRZEWODNIKIEM-SOJUSZNIKIEM w mojej podróży. Sesje grupowe to miła odmiana dla mnie. Do tej pory brałam udział w sesjach indywidualnych i skupiałam się tylko na sobie. Grupa pozwoliła mi spojrzeć na Krytyka szerzej. Każda z Nas odbiera otaczającą rzeczywistość inaczej, ma inny pomysł na swego Krytyka. Fantastycznie było uczyć się od innych. Bardzo pomocne były komentarze Oli, do tego co mowiłyśmy i jej indywidualny stosunek do Nas. Dodatkowo dużo pozytywnej energii dało się wyczuć w naszej grupie ( zwłaszcza tydzień temu ).
Beata
Mieszkam w Norwegii i choć jestem tu już od roku, ciągle bałam się mówić w tym języku. Hamowało mnie co inni sobie pomyślą, jak się zatnę albo czegoś nie zrozumiem. Bałam się choć wszyscy wokół mnie chwalili że całkiem dobrze mówię. Dzięki Oli zrozumiałam jak dlaczego zawsze byłam taka wymagająca wobec siebie. Źle się czułam ze sobą, zawsze coś było nie tak, najmniejsza niedoskonałość, błąd, strasznie mnie rozbijały. Mam teraz więcej zrozumienia dla siebie, jest mi z tym dobrze.
Kiedy można zacząć?
W zależności od opcji, którą wybierzesz, możesz skorzystać z:
indywidualnego prowadzenia przez psychologa online – masz 10 sesji indywidualnych w dogodnych dla Ciebie terminach
lub wziąć udział w sesjach online w małej grupie warsztatowej
W ramach programu masz 5 dwugodzinnych sesji grupowych, prowadzonych przez psychologa
spotkania odbywają się, co drugi tydzień w piątki zaczynając od 28.07.2023
w godzinach 18.00-20.00 czasu polskiego.
Spotkania prowadzi psycholog Ola Muller
Co dokładnie otrzymam, w ramach programu "5 kroków do zmiany Krytyka w Sojusznika?
Dołączasz do programu całościowej zmiany myślenia a my (Ola Muller i Elżbieta Kalinowska) przeprowadzimy Cię przez cały ten proces.
Od momentu, w którym własne myśli Cię ograniczają, aż do chwili gdy twoje myśli wzmacniają twoją samoocenę, pewność siebie i działanie bez nadmiernego stresu.
Celem jest taka zmiana, która stanie się Twoją druga naturą. Będziesz myśleć pozytywnie w sposób odruchowy i naturalny. Żeby to osiągnąć zapewnimy Ci:
Dostęp do autorskiego procesu zmiany
Poznasz pełną strategię zmiany myśli, która pozwoli Ci trwale wyrzucić z głowy ograniczające myśli i zastąpić je wzmacniającym dialogiem wewnętrznym. Zamiast walczyć ze sobą, w sposób systematyczny i uporządkowany, krok po kroku zaczniesz przejmować kontrolę nad negatywnymi myślami
Wartość opracowania procesu: 1000zł
Współpraca z doświadczonym psychologiem
10 godzin współpracy z psychologiem, specjalistą metody Voice Dialog. Kontakt indywidualny lub 5 sesji po 2 godziny w małej grupie
Dzięki tej formie pracy nad swoimi myślami, zaczniesz szybko doświadczać pierwszych pozytywnych efektów. Nie osiągniesz tego, pracując wyłącznie samodzielnie, bo praca w grupie przyspiesza zmiany na głębokim poziomie.
Warsztaty będzie prowadzić Ola Muller – psycholog/psychoterapeuta z ponad 20-to letnim doświadczeniem w pracy z grupą. Specjalista metody Voices Dialoque
Wartość współpracy z psychologiem: 1800zł
Dostęp do zamkniętej grupy uczestników, z udziałem psychologa
Bezterminowy, stały dostęp do szybkiego i bezpośredniego kontaktu z innymi uczestnikami programu i psychologami prowadzącymi program.
Ta grupa tworzy dla Ciebie środowisko zmian, niezbędne i bardzo pomocne, gdy wprowadzasz w życie i utrwalasz swój nowy dialog wewnętrzny. Wiedza działa tylko wtedy, gdy jest wprowadzana w życie, a w życiu masz wiele sytuacji, które Cię zaskoczą. Jeśli chcesz utrzymać nowy dialog w swojej głowie i uczynić go automatycznym potrzebujesz wiedzieć jak go zastosować w tych sytuacjach. Tu kontakt z grupą i prowadzącym psychologiem jest niezbędny.
Wartość udziału w tej grupie ze względu na zaangażowanie psychologa: 1000zł
Dostęp do materiałów video
Roczny dostęp do nagrań video, zawierających pełną wiedzę z przykładami, jak zastosować ją w praktyce. Każdy krok twojego procesu omówiony w oddzielnym module
Zależy nam na trwałych efektach. Nowe schematy mogą się stać twoją drugą naturą, ale do tego potrzeba czasu. A wiedza, z czasem się ulatnia, więc raz po raz będziesz potrzebować przypomnieć sobie wybrane kwestie. Materiały video, pomogą Ci gdy napotkasz trudne sytuacje.
Wartość nagrań – 500zł
5 zeszytów ćwiczeń w formie pdf
5 zeszytów zawierających ćwiczenia, które pomogą Ci wdrożyć kolejne pięć kroków procesu zmiany.
Sama wiedza Ci nie wystarczy. Praca z psychologiem ustawi Cię na właściwych torach ale zmiana może się udać tylko wtedy, gdy Ty ją będziesz podtrzymywać swoim działaniem. Ćwiczenia pokażą Ci, co dokładnie masz robić, w jaki sposób wprowadzać wiedzę w życie. Wartość tak opracowanych ćwiczeń zebranych w formie pięciu zeszytów ćwiczeń.
Wartość ćwiczeń – 500zł
Ile wyniesie moja inwestycja w ten program?
Otrzymujesz dostęp do programu, który trwale zbuduje w Tobie
zdolność do asertywnej odmowy
dystans do emocji, problemów i oczekiwań innych ludzi
swobodę w proszeniu i korzystaniu z pomocy innych
uwolni od perfekcjonizmu i nadmiernego stresu
Dzięki autorskiemu procesowi, współpracy z psychologiem, dostępowi do grupy wsparcia i materiałom na platformie, ta zmiana będzie dla Ciebie prosta, zajdzie bardzo szybko i będzie trwała. Pierwsze efekty poczujesz już w trakcie pierwszego spotkania z psychologiem.
Osiągnięcie trwałej zmiany w zależności od zaangażowania zajmie Ci ok. 3-4mce
Wartość programu, w trybie indywidualnych konsultacji to 3800zł*
* bez dostępu do grupy i energii oraz motywacji, jaką daje praca grupowa
Bezsprzecznie lepszym, jeśli chodzi o efekty jest wybór warsztatów grupowych, w małej grupie. Jednocześnie jest to rozwiązanie ekonomiczne, które pozwala Ci zaoszczędzić 2420zł (ponad 60% ceny programu w wersji indywidualnej)
Ilość miejsc w grupie warsztatowej jest limitowana. Maksymalna ilość to 10 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń
Program indywidualny
- Dostęp do materiałów video
- Dostęp do workbooków
- 10 godzin indywidualnych sesji z psychologiem
Warsztaty grupowe
- Dostęp do materiałów video
- Dostęp do workbooków
-
5 grupowych sesji po dwie godziny z psychologiem
- Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia
3800 zł
1380 zł
ważne informacje dla zamawiających warsztaty grupowe
Zaraz po zakupie, otrzymasz:
- dostęp do platformy kursowej z materiałami video i zeszytami ćwiczeń do samodzielnej pracy wg. opracowanego przez psychologów procesu „5 kroków do zmiany Krytyka w Sojusznika”
- dostęp do zamkniętej społeczności osób zaangażowanych w rozwój osobisty, wspierających się wzajemnie w dążeniu do takiego samego celu jak Ty
- miejsce w intensywnym, pięciotygodniowym warsztacie z psychologiem na żywo online w czasie, którego w praktyce będziesz przechodzić proces „5 kroków do zmiany Krytyka w Sojusznika”
W ciągu 2 miesięcy uruchomisz proces zmiany swojego ograniczającego dialogu wewnętrznego
Koniec ze złością na siebie, że dajesz się wykorzystywać i poświęcasz się dla osób, które nie dają nic w zamian.
Koniec z wewnętrzną presją i perfekcjonizmem.
Koniec z domyślaniem się oczekiwań innych i automatycznym angażowaniem się w cudze problemu i emocje.
Koniec z poczuciem, że masz za dużo na swojej głowie i nie możesz odpocząć.
Za kilka tygodni zaczniesz :
Świadomie wybierać, w co i w jakim stopniu, się zaangażujesz.
Odzyskasz poczucie wpływu na swoje życie.
Zregenerujesz się emocjonalnie, aby móc efektywnie robić, to co jest dla Ciebie ważne.
Ochronisz się przed ryzykiem całkowitego wypalenia emocjonalnego i depresji.
Autorki programu:
Ola Muller
prowadząca
Od 1997 jako psycholog pomaga ludziom w odkrywaniu możliwości i przekraczaniu ograniczeń emocjonalnych.
Absolwentka wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego
Posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu. Ukończyła I Fazę Programu Licencyjnego i posiada uprawnienia do prowadzenia terapii i pracy z grupami
Ela Kalinowska
opiekun programu
Od 1995 jako psycholog pomaga ludziom w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi i emocjonalnymi. Absolwentka wydziały Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
Od 2001 psycholog kliniczny, specjalista pierwszego stopnia, psychoterapeuta Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.