Prawdziwe przyczyny problemów

Jak działać skutecznie i mieć satysfakcję

Poznaj prawdziwą przyczynę niemal wszystkich problemów życiowych

Czujesz, że stoisz w miejscu, nie rozwijasz.  Próbujesz coś z tym zrobić:

 • szukasz motywacji,
 • sposobów zarządzania czasem, energią.
 • zastanawiasz się jak sobie poradzić ze stresem i brakiem pewności.
 • Ostatecznie gubisz się i nie wiesz na czym się właściwie skupić – nic nie zmieniasz

 Obejrzyj film poniżej

Poznasz przyczyny problemów. Dowiesz się od czego zacząć i co dokładnie zmienić. Zaczniesz działać skutecznie i poczujesz, że coś rzeczywiście osiągasz

Napisz w komentarzach poniżej co o tym myślisz, będę wdzięczna za każdą informację zwrotną.

Nagranie pokazuje, co jest głęboką, emocjonalną przyczyną, różnych problemów z motywacją, energią i satysfakcją z życia.

14 komentarzy

 1. Dziękuje za przedstawiony materiał. Mimo swych 50. lat i kilku prób dotarcia do przyczyn swojego stanu i jednocześnie ujrzenia szansy na wyjście z zaklętego koła, mam z jednej strony poczucie, że może wreszcie teraz dam radę, a z drugiej jednak jakieś niedowierzanie, że źródłem tylu trudności jest złe nastawienie do siebie samej… Może dlatego, że nieraz zarzucano mi brak ambicji trudno mi przyjąć fakt, że mam wobec siebie wygórowane oczekiwania. Raczej czułam, że inni wymagają ode mnie za dużo, nie dawałam temu rady i faktycznie powodowało to życie w nieustannym stresie i zmęczeniu.
  Mam nadzieje, że chociaż dotarłam na Pani stronę późno, to jest jeszcze szansa na tę drugą część materiału.
  Pozdrawiam serdecznie!

  Odpowiedz
 2. Super film,w każdym okienku widzę siebie, tylko tak myślę, że obejrzenie go raz, w zupełności wystarczy, bo za drugim razem te wszystkie kabelki trochę przytłaczają, ale dobrze widzieć czarno na białym, że wszystko zależy ode mnie, czyli od nastawienia do siebie i pracy z moim krytykiem wewnętrznym, szkoda tylko, ze o jego istnieniu dowiadujemy się pożno, dopiero, gdy ma nas pod kontrolą.

  Odpowiedz
  • Szok.Z całej masy udostępniomwgo materiału kliknęlam w ten schemat. Kolejny szok. WSZYSTKO się zgadza. Taki jest mechanizm mojego życia. Wewnętrzny krytyk – chcę się z nim zmierzyć. Tu i teraz. Proszę o kolejne nagranie.

   Odpowiedz
 3. Szczegółowy, wiele racji. Podobało mi się, jakbym słuchała o sobie i moich przekonaniach.

  Odpowiedz
 4. Dziekuję i naprawdę nie wiem co napisać jeszcze.Ja też oglądałam i słuchałam z wielkim zaciekawieniem .Bardzo pomocne w zrozumieniu siebie.Czuje się zdruzgotana tym całym mechanizmem naszych działań.Jak sami sobie robimy to coś…Będę wracać do tego materiału .Pozdrawiam i czekam na dalsze wskazówki.Jeszcze raz dziekuję.

  Odpowiedz
 5. Dziękuję. Oglądałam z dużym zaciekawieniem. Świetnie opracowane i przekazane w przystępny sposób. Pozdrawiam i czekam na kolejne materiały.

  Odpowiedz
 6. Dziękuję. Doskonały schemat, zrozumiale przedstawiony :) Na pewno obejrzę go jeszcze raz

  Odpowiedz
 7. Fakt dużo pracy w tym konspekcie ale niestety schemat jest chaotyczny i niepotrzebnie skomplikowany, można go uprościć….myślę, że to jest taki wstępny szkic z którego powstanie porządny schemat który będzie można zamieścić w porządnej publikacji bo na razie to jest nie czytelne….kto jasno myśli to i jasno je formułuje …

  Odpowiedz
  • Sparafrazuję znanego dziennikarza: Schemat pokazuje jak jest ;)
   Na schemacie, jak w życiu – zależności jest dużo, ale dzięki niemu widać wyraźnie przyczynę problemów.

   Odpowiedz
 8. Dziękuję za ogromną pracę, jaką włożyła Pani w stworzenie tego materiału. Forma prezentacji jest dla mnie bardzo czytelna i umożliwia zarówno dostrzeżenie relacji przyczynowo-skutkowych w naszym nastawieniu, jak i pozwala na ich dogłębną analizę. Od kilku lat czytuję literaturę o tematyce rozwoju osobistego i mam wrażenie, że podsumowała Pani tutaj bardzo wiele najważniejszych aspektów, o jakich powinno się ludzi uświadamiać. Chciałabym móc wracać do tego materiału, by lepiej pomagać sobie i innym w trudnych chwilach. U mnie najbardziej naświetliła się kwestia przyczyn i konsekwencji dążenia do doskonałości, zwłaszcza w aktualnym okresie mojego życia, gdy trzeci trymestr ciąży narzuca zwolnienie tempa i przewartościowanie życiowych priorytetów. Jeszcze raz dziękuję!

  Odpowiedz
 9. Witam! Dziekuję serdecznie za super film I jasne I rzeczowe pokazanie problem. Dla mnie osobiście końcówka jest najważniejsza I odkrywcza. Zarzadzaniem soba w czasie, zmęczeniem I nie znaniem swoich potrzeb. Mogę powiedzieć, że to dla mnie osobisty przewrót kopernikański! Pozdrawiam I zabieram się do pracy, żeby nauczyć si eodpoczywać, prosic o pomoc I doceniać małe sukcesy :)

  Odpowiedz
 10. Serdecznie dziekuję za szczegółowy i dzięki schematowi bardzo zrozumiały materiał.Genialne ujęcie problemu !!!!!!!!!

  Odpowiedz
 11. Bardzo szczegółowy i wartościowy schemat. Jasno wyjaśnia nam jak działamy i co po kolei może z tego wyniknąć. Pokazała Pani “łańcuszek” i możliwość dotarcia do sedna sprawy a to umożliwić nam może rozwiązanie naszych problemów. Dziękuję za wartościowy materiał, który przyczynia się do poszerzania mojej wiedzy. Zastanawiam się, czy może Pani udostępnić schemat w postaci PDF?

  Odpowiedz
  • Dziękuję za miłe słowa i komentare

   Postanowiłam udostępnić cały schemat (także z otwartymi pudełkami czasu, energii i emocjonalności) w PDF-ie. Otrzymają go wszystkie osoby gotowe na aktywną pracę nad sobą, czyli te które są rówież zainteresowane obejrzeniem kolejnego nagrania. Samo określenie przczyn to za mało aby coś się zmeiniło.
   Teraz znając przczyny trzeba zaczać nad nimi pracować i o tym co dokładnie zrobić, będzie kolejne nagranie.
   Tak więc, jeśli chcesz otrzymać schemat wpisz swoje imię i adres mailowy w formularzu obok okienka z nagraniem

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

.