Elżbieta Kalinowska

Witaj, gratuluję Ci decyzji. To ważny krok w kierunku osiągnięcia spokoju wewnętrznego i radości życia.

Rozmowa wstępna pozwoli nam określić, jak to osiągnąć w Twojej sytuacji. Opowiesz, co dokładnie sprawia Ci trudność i dowiesz się w jaki sposób ja lub inny psycholog z mojego zespołu możemy Ci w tym pomóc.

Ja się nazywam Elżbieta Kalinowska i oprócz tego, że sama prowadzę sesje indywidualne, pełnię w naszym zespole też rolę osoby, czuwającej nad tym aby wszystko szło dobrze i z korzyścią dla Ciebie. Dlatego jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości czy trudności związane z organizacją spotkań z twoim psychologiem, możesz zwracać się z tym bezpośrednio do mnie

mail: kontakt@ekalinowska.pl

tel: +48 503 012 481

Wybór specjalisty:

Wiem, że może być Ci trudno określić, z którym z psychologów z naszego zespołu byłoby najkorzystniej się spotkać. Dlatego pomogę Ci w tym. Na podstawie twoich odpowiedzi na pytania poniżej, określę kto z nas ma w danym obszarze największe doświadczenie.

Jeśli wiesz z kim się chcesz spotkać, to napisz to w odpowiedzi na ostatnie pytanie w formularzu.

Przygotowanie:

Otrzymasz na maila kopię tych pytań i swoich odpowiedzi. Możesz z nich skorzystać przed i w czasie spotkania, jeśli czujesz się niepewnie w związku z kontaktem z psychologiem. Wiem, że dla niektórych osób, poukładanie sobie wszystkiego przed spotkaniem, jest bardzo pomocne.

Termin spotkania:

Z terminem spotkania dostosujemy się do twoich możliwości. W pierwszej kolejności weźmiemy pod uwagę, dni i godziny, które zapiszesz poniżej. Dokładną informację, oraz szczegółowe dane do kontaktu z psychologiem otrzymasz drogą mailową. Jeśli już masz ustalony termin spotkania, to zaznacz tylko w jakie godziny są dla Ciebie dobre, jeśli się zdecydujesz na dalszą współpracę.

Kontakt:

Jeśli w ciągu dwóch dni roboczych nie otrzymasz żadnej wiadomości może oznaczać to, że utknęła ona w filtrach antyspamowych, więc sprawdź czy nie ma jej w folderze SPAM. Aby uniknąć tego problemu dodaj adres kontakt@ekalinowska.pl do swoich kontaktów

Poufność:

Ta strona jest bezpieczna, wszystko co tu napiszesz pozostaje wyłącznie do wiadomości Elżbiety Kalinowskiej i wybranego psychologa z zespołu, z którym będziesz współpracować.

    Jeśli zdecydujesz się na współpracę z psychologiem online, to jaka pora dnia będzie dla Ciebie najlepsza na spotkania - możesz wybrać kilka
    9:00-12:3013:00-15:3016:00-18:3019:00-21:00