psychologOnline logo RGB web szare

Dla wrażliwych kobiet, gotowych uwolnić się spod presji otoczenia i cieszyć się pełnią SWOJEGO życia

Naucz się zdrowego dystansu, aby przestać zadowalać wszystkich wokół
i skutecznie przekonać ich, że Ty też masz swoje życie i potrzeby.

Cieplejsze

Dlaczego wrażliwe, dobrze zorganizowane kobiety  i aktywne kobiety, takie jak TYciągle czują się niewystarczająco dobre?

 

Dlaczego inni, którzy korzystają z tego poświęcenia, nie zadają sobie sprawy, że też chcesz mieć czas dla siebie i oczekują coraz więcej?

 

Dlaczego zamiast wdzięczności i uznania spotykasz się z pretensjami i niezrozumieniem?

 

Pragniesz czerpać radość i satysfakcję z życia, w którym ze spokojem realizujesz swoje cele, rozwijasz się i cieszysz się dobrym relacjami z bliskimi.  

A jednak, choć się bardzo starasz. 

Tych problemów może być jeszcze więcej, ale istotne jest to, że mają jedną wspólną przyczynę.

To oznacza, że dokonując jednej małej, ale istotnej zmiany, możesz się ich pozbyć hurtowo!!!

Skąd wiadomo, że to jest możliwe?

Od 28 lat, jako psycholog psychoterapeuta, pomagam ludziom dogadać się z sobą samym i innymi. 

Codziennie rozmawiam z osobami, które znalazły się w tym miejscu, w którym dziś Ty jesteś. 

Wraz z moimi klientkami przeanalizowałam tysiące różnych problemów emocjonalnych i skomplikowanych sytuacji.  Zawsze, bez względu na to, z jakim problemem ktoś przyszedł, zawsze odkrycie, uruchomienie i wzmocnienie samoświadomości, prowadzi do uspokojenia i uporządkowania życia. 

Samoświadomość to jest początek rozwiązania każdego życiowego problemu i niezbędny warunek odporności psychicznej. Im wyższa twoja samoświadomość tym prostsze, spokojniejsze,  radośniejsze staje się życie i relacje z innymi.

 

kolaz a1

Oto, co zmieni wyższa samoświadomość w twoich relacjach z innymi:

Pomyśl teraz, jakie to otwiera przed Tobą dalsze możliwości. Co może się zmienić w Twoim życiu, gdy uwolnisz się od ciągłego zajmowania innymi i skupisz na sobie. Jak twoje życie mogłoby się rozwinąć, gdybyś dała sobie samej taką uwagę jaką dziś przykładasz do przeżyć, reakcji i potrzeb innych. 

Jak Ci się podoba perspektywa tego, że inni ludzie zaczną się bardziej z Tobą liczyć, szanować, wspierać. 

Co Ty na to żeby mieć więcej czasu i energii dla siebie i lepsze relacje. Nie jedno kosztem drugiego ale przeciwnie – możesz mieć jedno i drugie.

Musisz tylko przestać patrzeć na siebie oczami innych ludzi i zacząć doświadczać samej siebie, jako osoby, odrębnej od innych. Osoby, która z samego faktu, że jest, już jest godna szacunku i uwagi. To jest jak przebudzenie. 
Musisz się obudzić.

 Tak, o tym doświadczeniu mówi jedna z moich klientek:

„byłam zdumiona, gdy uświadomiłam sobie, że ja zgubiłam gdzieś samą siebie. Nie zwracałam uwagi, jak bardzo boli mnie to, co mówi mąż. Tak bardzo się skupiłam na tym, że on jest zestresowany i że muszę go uspokoić, że w ogóle nie zauważyłam, że ja też coś czuję w tym momencie i że też mogę czegoś chcieć od niego. Zrobiło mi się samej siebie żal i pojawił się bunt, że JA też tu jestem”

wepik 20240118105757wyKO

Karolina

klientka

Właśnie takie niezauważone emocje i nierozwiązane konflikty wypalają Cię emocjonalnie i psują relacje. A wystarczy tylko zacząć zauważać siebie samą i swoją odrębność od innych osób.

Jeśli chcesz poczuć się silną i niezależną osobą, która zyskuje uwagę i szacunek innych, to zapraszam Cię na: 

 

intensywny trening psychologiczny, online:  „Siła Pozytywnej Samoświadomości”

 

Na czym polega metoda treningu psychologicznego?

To zupełnie nowa, autorska metoda pracy psychologicznej.  

Jej celem jest maksymalne przyspieszenie pozytywnych zmian w Twoim życiu. Wyjście poza typowe dla pomocy psychologicznej “gadanie” i koncentracja na Twoim działaniu, bo tylko działanie daje namacalne efekty.

Analizując doświadczenia z 28 lat praktyki psychoterapeutycznej odkryłam, że za skuteczność i efekty zmieniające życie moich klientów odpowiedzialne są trzy główne elementy: wiedza o mechanizmie psychologicznym generującym aktualne problemy, nastawienie na najprostsze, możliwe w tym momencie działanie oraz kontakt pomiędzy sesjami przez komunikatory internetowe. 

 

Moja metoda treningu opiera się właśnie na tych elementach i jednocześnie eliminuje główny “opóźniacz” zmian, obecny w tradycyjnej pomocy psychologicznej czyli tygodniowe przerwy pomiędzy spotkaniami. 


Jak będzie wyglądała twoja praca w treningu Pozytywnej Samoświadomości?

Czy to jest dla mnie?

Trening jest dla Ciebie, jeśli

Trening NIE jest dla Ciebie, jeśli

W trakcie treningu przejdziesz 5 etapów procesu uruchamiania swojej siły

wepik gradient steps arrow circle diagram 202401200934326NLb

TYDZIEŃ 1: Tożsamość

Odkryjesz siebie jako osobę, która jest niezależna od opinii i oczekiwań innych ludzi.Dzięki temu, będziesz w stanie naprawdę poczuć, że masz prawo do odmowy, do swobodnego decydowania o sobie. Odkryjesz, że możesz swobodnie, bez poczucia winy, kierować swoim życiem.

TYDZIEŃ 2: Akceptacja

Nauczysz się pozytywnego podejścia do siebie. Dowiesz się, jak radzić sobie z negatywnymi myślami na swój temat, szczególnie gdy coś nie idzie po twojej myśli albo ktoś jest niezadowolony. Zaakceptujesz siebie w pełni - ze swoją siłą i swoją słabością.

TYDZIEŃ 3: Granice

Odkryjesz granice swojej przestrzeni psychologicznej. Będziesz w stanie, skutecznie obronić się, gdy ktoś twoje granice przekracza. Przestaniesz brać odpowiedzialność za cudze decyzje a inni przestaną zrzucać na Ciebie swoje sprawy i obowiązki

TYDZIEŃ 4: Asertywność

Poznasz praktyczne wzory asertywnej komunikacji. Nauczysz się asertywnie odmawiać, reagować na krytykę i bronić swoich praw. Dowiesz się też o ograniczeniach asertywności i jakie wzory komunikacji stosować w tych sytuacjach

TYDZIEŃ 5: Relacje

Uporządkujesz i oczyścisz swoje relacje Odpowiesz sobie na pytanie, które relacje są dla Ciebie budujące i wspierające, a które destrukcyjne. Zaczniesz regulować stopień swojego zaangażowania, w danej relacji, tak, aby nie dać się wykorzystywać i wypalać twojej energii emocjonalnej.

W ramach podstawowej wersji treningu otrzymasz

Autorską metodę treningu psychologicznego, opartą na profesjonalnej wiedzy i latach praktyki indywidualnej

Przejedziesz proces, który powstał ze złożenia najskuteczniejszych elementów wspierających zmiany u moich klientów indywidualnych.

Z pomocą prostych życiowych mikro-wyzwań, aktywności w grupie treningowej oraz codziennego wsparcia psychologicznego, wejdziesz na wyższy poziom świadomości, który usunie twój lęk przed oceną i umożliwi życie na własnych warunkach

(wartość programu 2100zł)

Dostęp do wiedzy i doświadczenia psychologa z 28 letnią praktyką.

Dowiesz jak wykorzystywać mechanizmy psychologiczne aby pracowały dla Ciebie. Dostaniesz odpowiedź na wszystkie swoje pytania, żebyś wiedziała jak dokładnie tę wiedzę zastosować w swojej codzienności

5 sesji live z doświadczonym psychologiem (wartość 1100zł)

Wspierającą i motywującą społeczność treningową, pracującą pod okiem psychologa.

Doświadczysz autentycznego kontaktu z tym, co rzeczywiście myślą inni ludzie i nauczysz się oddzielać ich zdanie od swojego poczucia wartości i bezpieczeństwa.
Konfrontacja z innymi, wyjście z ukrycia, to najszybszy sposób na oswojenie lęku przed oceną.
Nad tym doświadczeniem będzie czuwać psycholog, pilnując aby grupa służyła wyłącznie rozwojowi twojemu i innych

Codzienna obecność psychologa i organizacja aktywności grupy (wartość 1000 zł)

Dodatkowo w ramach bonusów otrzymasz:

BONUS: Dostęp do materiałów z programu psychoedukacyjnego „Filary poczucia własnej wartości”

Dowiesz się, w jaki sposób budować poczucie własnej wartości w oparciu o swoje wnętrze a nie zewnętrzne potwierdzenia (sukcesy i pochwały)
Otrzymasz roczny dostęp do nagrań video (ok. 120 min) i pdfy work-booki do samodzielnej pracy z programem.

Wartość 1050zł

BONUS dla zdecydowanych: Indywidualna analiza psychologiczna aktualnej sytuacji - sesja 1:1

Razem z Tobą przeanalizuję twoją aktualną sytuację i to, w jaki sposób chcesz aby wyglądało dalej Twoje życie. Pokażę Ci, jakie mechanizmy psychologiczne mogą wspierać a jakie blokują twój rozwój. Na tej podstawie określę, co możesz zrobić, aby usunąć to, co Cię blokuje i wzmocnić to, co działa na Twoją korzyść

Wartość: 220zł

Kto prowadzi

Nazywam się Elżbieta Kalinowska

Cieplejsze

Poznaj zmiany jakich doświadczają moje klientki

przestałam być pierwsza do brania na siebie dodatkowej pracy. Nie wyrywam się, że coś zrobię tylko dlatego, że umiem. Odzyskuje równowagę psychiczną mam czas dla dzieci
Mam czas żeby spokojnie porozmawiać z synem, nie tylko gonić go do lekcji. Widzę, że mu to się podoba, otwiera się, dowiaduję się o problemach, o których nie miałam pojęcia. W umowie z klientem od razu określiłam zasady współpracy, które mi pasują. Przestałam się ograniczać i przejmować że “KTOŚ pomyślałby, że…”

wepik 20240118153952KJJS
Ania

klientka

uświadomiłam sobie swoje zasoby i to jak wiele ich posiadam. Zobaczyłam swoje silne strony i słabe strony i zaakceptowałam je. Dzięki zadaniom wiedziałam co mam robić, żeby sobie radzić, kiedy było mi trudno. Można powiedzieć że dostałam narzędzia i instrukcję jak ich używać. Teraz już weszły mi w nawyk. Dostałam całe tony motywacji do działania ale też nauczyłam się odpoczywania i tego, że zawsze, nawet jak jest bardzo trudno, jest jakieś rozwiązanie.

wepik 20240118154105hqQR

Sylwia

klientka

teraz zastanawiam się nad rzeczami, nad którymi bym się kiedyś, nigdy nie zastanawiała. Uczę się myśleć o sobie i czuję, że jestem na dobrej drodze. Pierwsza rozmowa z mężem, od miesięcy, gdzie się nie kłóciłam – uważność na siebie i swoje emocje i już się nie kłócę. Wcześniej byłam taka zgnieciona, pretensjami męża i poczuciem winy, a teraz mam taki spokój, sama ze sobą czuję się dobrze. Pokazujesz mi rzeczy, które zmieniają życie

wepik 20240118154202vcBB

Magda

klientka

weszło mi w nawyk jedno ćwiczenie, które zaproponowałaś. To mi pokazało, ze ja często nawet nie czułam, że jestem zmęczona albo że chce mi się pić, albo jeść. Teraz dużo lepiej sie czuję. Już wiem jak mam dbać o siebie i staram się to robić i czuję się teraz znacznie lepiej. Jestem spokojniejsza, bardziej cierpliwa do dzieci. Bardzo mi tego brakowało, żeby nie krzyczeć na nie.  Chcę być dobrą mamą, żeby moje dzieci czuły się kochane.

wepik 20240118153952KJJS
Klaudia

klientka

Codzienne zadania i instrukcje to jest o wiele fajniejsze niż zwykła terapia.  Po terapii, to się tylko przez dwa dni pamięta, co tam robić trzeba.
Mega mi się podoba. Codzienny kontakt daje poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu, zaczęłam z domu wychodzić (mimo paniki). Jakby to była jedna rozmowa co tydzień, to w życiu bym rady nie dała, a ze wiedziałam ze jak wyjdę z domu to mogę do ciebie napisać i będziesz wtedy ze mną to od razu mniej się bałam i miałam więcej wiary w to ze się uda bo nie byłam z tym sama. Sama bym rady nie dała jakby mi terapeutka dała zadanie ze do następnej sesji nam wyjść sama z domu to w życiu bym rady nie dała. Codzienny kontakt i małe kroczki to wg mnie na serio recepta na sukces.

wepik 20240118154105hqQR

Iza

klientka

Uruchom Siłę Pozytywnej Samoświadomości
aby nie przejmować się ocenami innych i żyć po swojemu

START PROGRAMU – 1 SESJA LIVE 5.03.2024 GODZ. 18.00 CZ. POLSKIEGO

Trening psychologiczny:

BONUSY:

smartmockups lryz3t8w

Łączna wartość kursu z bonusami: 5470 zł

CENA DLA CIEBIE DZIŚ :

5450zł 1380 zł

 

Od razu, po zaksięgowaniu twojej wpłaty otrzymasz dostęp do materiałów kursu “Filary poczucia własnej wartości” oraz  termin konsultacji 1:1

Często zadawane pytania:

Jeśli chcesz zakupić dostęp do treningu na raty, napisz do mnie na adres kontakt@ekalinowska.pl

Pierwsze z pięciu spotkań live odbędzie się 5.03.2024r. o godz. 18.00 cz.polskiego
Jednak dostęp do grupy, pierwsze mikrowyzwania oraz dostęp do kursu online o poczuciu własnej wartości otrzymasz od razu po zaksięgowaniu twojej wpłaty.

Pierwsze z pięciu spotkań live odbędzie się 5.03.2024r. o godz. 18.00 cz.polskiego
Kolejne spotkania odbywają się we wtorki o tej samej godzinie. 

Spotkania są nagrywane, więc jeśli  nie będziesz na spotkaniu możesz je obejrzeć z nagrania. 

Nie, jeśli jesteś w trakcie psychoterapii, lepiej pozostań  przy tej formie pracy nad zmianą. 

Jeśli masz zdiagnozowaną albo podejrzewasz u siebie nerwice lub depresję, to najpierw skontaktuj się ze mną mailowo na adres kontakt@ekalinowska.pl  i opisz swoją sytuację.

Istotne jest abyś użyła własnego prawdziwego imienia ponieważ ważne jest abyś się identyfikowała z informacjami zwrotnymi od innych uczestników. 

Konto na Facebooku jest konieczne, ponieważ treningowa społeczność jest stworzona na tej platformie

Możesz wziąć udział z dowolnego miejsca na świecie.  Potrzebujesz jedynie przeliczyć sobie godzinę spotkania live na swój czas, jeśli zależy Ci aby być na żywo. Zawsze możesz też oglądać nagrania tych spotkań a swoje pytania zadawać na forum grupy

Po kliknięciu w przycisk “Zacznij swój trening” zostaniesz przekierowana do zamówienia i płatności. Możesz wybrać płatność za pomocą PayPala

Skończ z przejmowaniem się, co pomyślą inni i zacznij żyć po swojemu