psychologOnline logo RGB web szare 1

Skończ z dołującym myślami i w 5 tygodni przejmij kontrolę nad
niepewnością, stresem i podatnością na krytykę

Czy zdarza się, że nie możesz pozbyć się z głowy natrętnych myśli?

Próbujesz walczyć ale się nie udaje...

Wierzysz, że wiarę w siebie i swój sukces, możesz zdobyć  pracując nad sobą aby stać się KIMŚ (kimś, innym zdecydowanie lepszym, niż jesteś teraz) i osiągnąć COŚ (coś, co inni uznają za sukces). 

Walczysz ze sobą, aby przełamać swoje ograniczenia i słabości. Popychasz siebie do działania i dajesz “kopa na rozpęd”. Wymyślasz sobie przed lustrem, posądzasz się o lenistwo i głupotę. To może działa, ale tylko na chwilę i to dużym kosztem stresu i niezadowolenia z siebie.

Szukasz porad jak stać się lepszą wersją siebie i odkrywasz afirmacje. Próbujesz sobie powtarzać: “dam radę” ; “jestem super i mogę wszystko”. Jeśli w ogóle w to uwierzysz, to afirmacja pryśnie jak bańka mydlana przy pierwszych trudnościach czy niepowodzeniach.

Dlaczego nic się nie zmienia?

To, co robisz, nie działa z dwóch powodów:

Nastawiasz się na walkę ze sobą a takiej walki z założenia nie wygrasz. Pomyśl, kto przegrywa, gdy Ty wygrywasz ze SOBĄ

W głębi siebie, nie wierzysz w afirmacje bo się nie zgadzają z resztą twojej samooceny. Nie pasują do całości, tego, kim jesteś i kim się naprawdę czujesz. Nie przekonasz siebie, że jesteś super, jak z tyłu głowy słyszysz głos „jesteś zerem” albo „raz Ci się udało, drugi raz nie dasz rady”.

Jak sobie poradzić?

Zamiast walczyć ze sobą,  zacznij współpracować!

Czy zauważasz, że negatywne, osłabiające myśli brzmią w głowie, jakby mówił je ktoś inny?

Kim jest ten krytyczny obserwator, nieustannie komentujący twoje pomysły, zachowania, decyzje, plany i marzenia? 

"nie rób tego, bo się ośmieszysz"; "pomyśl co inni powiedzą"; "to nie dla Ciebie"; "jak można było się tak wygłupić"; "jesteś zerem";

 

To jest Twój Wewnętrzny Krytyk – część osobowości, ukształtowana przez reakcje ważnych, w twoim życiu osób. To jest echo słów, które wypowiadali do Ciebie rodzice, nauczyciele, rówieśnicy czy inne ważne osoby. 

To Krytyk Wewnętrzny, odpowiada za samoocenę, zadowolenie z siebie, chęć do działania, odporność na stres i wytrwałość. Chroni Cię i ostrzega przed potencjalną krytyką płynącą z zewnątrz. Dlatego nie możesz się go pozbyć. Gdy walczysz z nim, staje się coraz bardziej krytyczny i destrukcyjny. 

Możesz, jednak się z nim dogadać. Wtedy zamiast Cię ograniczać i hamować, pozwoli Tobie rozwijać się, działać odważnie, cieszyć sobą i tym, co osiągasz. Jednocześnie pomoże Ci zachować zdrowy krytycyzm wobec siebie i motywację do doskonalenia się w tych sferach życia, które są dla Ciebie najważniejsze.

Gdy dogadasz się z Krytykiem Wewnętrznym, poczujesz wreszcie, że:

akceptuje siebie

W pełni akceptujesz siebie

Czujesz, że jesteś w porządku już teraz, z wszystkimi swoimi niedoskonałościami i ograniczeniami. Wiesz, że wcale nie musisz się szczególnie starać aby zasłużyć akceptację i miłość innych. Wchodzisz swobodnie w autentyczne relacje. Niczego nie udajesz. Lubisz i rozumiesz siebie, nawet gdy coś Ci nie idzie.

stresem1

Panujesz nad stresem

Potrafisz odpoczywać i znajdujesz czas dla siebie. Nie wymagasz od siebie perfekcji na każdym kroku. Nie czepiasz się drobnych niedociągnięć. Potrafisz cieszyć się tym, co osiągasz, nawet jeśli nie wszystko idzie po twojej myśli. Odpuszczasz sobie, gdy nie czujesz się na siłach, nie martwisz się na zapas, nie rozpamiętujesz przeszłych błędów.

da rade

Wiesz, że dasz radę

Wierzysz w siebie, że sobie poradzisz, choćby było trudno. Wiesz, że zawsze znajdziesz rozwiązanie, więc nie masz potrzeby wymyślania co może pójść nie tak. Nie tworzysz czarnych scenariuszy. Świętujesz i doceniasz swoje sukcesy. Jesteś w stanie myśleć o sobie dobrze, nawet gdy odnosisz porażki lub popełniasz błędy.

asertywna

Potrafisz reagować asertywnie

Ze swobodą wchodzisz w relacje z innymi ludźmi. Nie przejmujesz się za bardzo tym, co inni myślą i jak Cię oceniają. Wiesz, że gdy spotkasz się z krytyką, poradzisz sobie. Umiesz reagować asertywnie więc nie boisz się krytyki innych. Potrafisz stawiać granice i czujesz, że ludzie Cię szanują.

W jaki sposób, możemy Ci pomóc dogadać się z Wewnętrznym Krytykiem?

OM bez tla2 1

Psycholog Ola Muller -prowadząca warsztaty

Idea dialogu z Krytykiem Wewnętrznym oparta jest na metodzie Voice Dialogue- Dialog z osobowościami. Opracowali ją (w latach 70-tych XXw.) amerykańscy psychologowie – psychoterapeuci  Sidra i Hal Stone. 

Zakłada ona, że nasza osobowość nie jest czymś jednolitym ale składa się z wielu części tzw. wewnętrznych postaci (np. Wewnętrzny Krytyk lub Sojusznik). Części te mogą wchodzić ze sobą w konflikty. Niektóre postaci mogą się nadmiernie rozrastać i dominować nad innymi, spychając je do nieświadomości. Brak wewnętrznego porządku i komunikacji pomiędzy częściami osobowości powoduje stan wewnętrznego napięcia, braku akceptacji samego siebie i niekorzystanie z własnych zasobów.

Praca nad wewnętrznymi dialogami, pomaga zwiększyć samoświadomość, uspokoić wewnętrznie oraz odkryć utracone umiejętności i talenty.

Bazując na tej metodzie oraz naszym ponad 20to-letnim własnym doświadczeniu psychoterapeutycznym, opracowałyśmy z Olą Muller (psychologiem z mojego zespołu) autorski program rozwoju osobistego online:

“5 Kroków do zmiany Krytyka w Sojusznika”

 

W programie tym przejdziesz proces, zmiany swojego negatywnego dialogu wewnętrznego na taki, który w trwały sposób będzie wspierał twoją samoocenę i aktywność. Uwolnisz się od wewnętrznej presji i niezadowolenia z siebie, zaczniesz działać odważniej i nie wycofasz się przy pierwszych trudnościach.

EK bez tla 1

Psycholog Elżbieta Kalinowska –  opiekun programu

Jak dokładnie wygląda nasz proces skutecznej zmiany?

proces 2

Krok 1. Odkryjesz źródła siły  – doświadczysz jak współpracują ze sobą myśli, ciało, emocje i jak to się przekłada na Twoje samopoczucie i motywację

Krok 2. Przejmiesz  kontrolę  – zrozumiesz skąd biorą się Twoje wewnętrzne dialogi i zdecydujesz, które z nich mają na dalej dla Ciebie działać, a których się chcesz pozbyć.

Krok 3. Wykorzystasz zasoby Krytyka – wykorzystasz siłę swojego Krytyka do swojego rozwoju i działania, nie pozwalając aby Cię ograniczał i dominował w twoim życiu wewnętrznym

Krok 4. Wprowadzisz Sojusznika – zbudujesz wewnętrzną postać przyjaciela i dasz sobie akceptację i zrozumienie. Twoje poczucie wartości przestanie zależeć tak bardzo od akceptacji i zrozumienia innych.

Krok 5. Trenujesz asertywność –  dzięki asertywności obronisz się gdy krytyka płynąca z zewnątrz wybije Cię z równowagi emocjonalnej

Opinie i efekty uczestników poprzedniej edycji

Kiedy można zacząć?

Swoją pracę nad sobą zaczynasz od razu. Całą, potrzebną Ci wiedzę, znajdziesz w postaci gotowych materiałów na platformie online. Od razu też otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy w której możesz zyskać pomoc prowadzącego psychologa i poznasz innych uczestników programu.

Sesje grupowe, w małej grupie warsztatowej, prowadzonej przez psychologa, na żywo online będą odbywać się przez 

5 kolejnych tygodni w każdą środę

zaczynając od 6.07.2022

w godzinach 18.00-20.00 czasu polskiego.

Spotkania prowadzi psycholog Ola Muller

Co dokładnie otrzymam, w ramach programu "5 kroków do zmiany Krytyka w Sojusznika?

Dołączasz do programu całościowej zmiany myślenia a my (Ola Muller i Elżbieta Kalinowska) przeprowadzimy Cię przez cały ten proces. 

Od momentu, w którym własne myśli Cię ograniczają, aż do chwili gdy twoje myśli wzmacniają twoją samoocenę, pewność siebie i działanie bez nadmiernego stresu. 

Celem jest taka zmiana, która stanie się Twoją druga naturą. Będziesz myśleć pozytywnie w sposób odruchowy i naturalny. Żeby to osiągnąć zapewnimy Ci:

proces 2 1

Dostęp do autorskiego procesu zmiany

proces 2 1

Poznasz pełną strategię zmiany myśli, która pozwoli Ci trwale wyrzucić z głowy ograniczające myśli i zastąpić je wzmacniającym dialogiem wewnętrznym. Zamiast walczyć ze sobą, w sposób systematyczny i uporządkowany, krok po kroku zaczniesz przejmować kontrolę nad negatywnymi myślami

Wartość opracowania procesu: 1000zł

OM z filpchartem i bez tla

Współpraca z doświadczonym psychologiem

5 warsztatów online w małej grupie. W sumie 10 godzin współpracy z psychologiem, specjalistą metody Voice Dialog.  

Dzięki tej formie pracy nad swoimi myślami, zaczniesz szybko doświadczać pierwszych pozytywnych efektów. Nie osiągniesz tego, pracując wyłącznie samodzielnie, bo praca w grupie przyspiesza zmiany na głębokim poziomie. 

OM z filpchartem i bez tla

Warsztaty będzie prowadzić Ola Muller –  psycholog/psychoterapeuta z ponad 20-to letnim doświadczeniem w pracy z grupą. Specjalista metody Voices Dialoque

Wartość współpracy z psychologiem: 1600zł 

wizualizacja spolecznosci

Dostęp do zamkniętej grupy uczestników, z udziałem psychologa

wizualizacja spolecznosci

Bezterminowy, stały dostęp do szybkiego i bezpośredniego kontaktu z innymi uczestnikami programu i psychologami prowadzącymi program. 

Ta grupa tworzy dla Ciebie środowisko zmian, niezbędne  i bardzo pomocne, gdy wprowadzasz w życie i utrwalasz swój nowy dialog wewnętrzny. Wiedza działa tylko wtedy, gdy jest wprowadzana w życie, a w życiu masz wiele sytuacji, które Cię zaskoczą. Jeśli chcesz utrzymać nowy dialog w swojej głowie i uczynić go automatycznym potrzebujesz wiedzieć jak go zastosować w tych sytuacjach. Tu kontakt z grupą i prowadzącym psychologiem jest niezbędny.

Wartość udziału w tej grupie ze względu na zaangażowanie psychologa: 1000zł

mockup z komputerem i llll

Dostęp do materiałów video

mockup z komputerem i llll

Roczny dostęp do nagrań video, zawierających pełną wiedzę z przykładami, jak zastosować ją w praktyce.  Każdy krok twojego procesu omówiony w oddzielnym module

Zależy nam na trwałych efektach. Nowe schematy mogą się stać twoją drugą naturą, ale do tego potrzeba czasu. A wiedza, z czasem się ulatnia, więc raz po raz będziesz potrzebować przypomnieć sobie wybrane kwestie. Materiały video, pomogą Ci gdy napotkasz trudne sytuacje. 

Wartość nagrań – 500zł

wizualizacja workbookow2

5 zeszytów ćwiczeń w formie pdf

wizualizacja workbookow2

5 zeszytów zawierających ćwiczenia, które pomogą Ci wdrożyć kolejne pięć kroków procesu zmiany.

Sama wiedza Ci nie wystarczy. Praca z psychologiem ustawi Cię na właściwych torach ale zmiana może się udać tylko wtedy, gdy Ty ją będziesz podtrzymywać swoim działaniem. Ćwiczenia pokażą Ci, co dokładnie masz robić, w jaki sposób wprowadzać wiedzę w życie. Wartość tak opracowanych ćwiczeń zebranych w formie pięciu zeszytów ćwiczeń.

Wartość ćwiczeń – 500zł

Ile wyniesie moja inwestycja w ten program?

Otrzymujesz dostęp do programu, który trwale zmieni

 

twoją samoocenę

pewność siebie i gotowość do podejmowania wyzwań

obniży poziom stresu

zwiększy odporność na krytykę i niepowodzenia

Dzięki autorskiemu procesowi, współpracy z psychologiem, dostępowi do grupy wsparcia i materiałom na platformie, ta zmiana będzie dla Ciebie prosta, zajdzie bardzo szybko i będzie trwała. Pierwsze efekty poczujesz już w trakcie pierwszego spotkania z psychologiem. 
Osiągnięcie trwałej zmiany w zależności od zaangażowania zajmie Ci ok. 3-4mce

Wartość całego programu zmiany myśli to 4600zł

pani 2

Spokojnie… wiemy, że to duża kwota.
Nawet pomimo tego, że zmiany, jakie ten program zrobi w Twoim podejściu do siebie, z czasem przełożą się też na materialną stronę życia.

Od pierwszej edycji programu dokonałyśmy aktualizacji i dopracowałyśmy proces 5 kroków. Jest to pierwsza odsłona programu w nowej wersji i z tej okazji, wyłącznie w tej edycji, postanowiłyśmy dać wszystkim uczestnikom możliwość dołączenia do programu w cenie premierowej, z rabatem – 70% czyli dostęp do programu możesz mieć już w kwocie 1380zł

Jednocześnie ograniczamy ilość miejsc w tej edycji do 14tu

 

UWAGA: ilość wolnych miejsc w tej edycji: 

13 z 14 

Jeśli chcesz możesz uzyskać dodatkową zniżkę za opinię video lub tekstową. 

Jeśli zgodzisz się, że po zakończeniu programu nagrasz z nami rozmowę video o tym, jak zmieniło się Twoje życie, to możesz skorzystać z dodatkowej zniżki za VIDEO

Jeśli wolisz napisać jak zmieniło się twoje życie, dzięki pracy nad krytykiem wewnętrznym, możesz skorzystać ze zniżki za TEKST

Wybierz swoją zniżkę:


Zniżka z okazji premiery-70%

Rezerwuję miejsce w programie, 
bez zobowiązania do udzielenia informacji zwrotnej


4600 zł 

1380 zł


Zniżka z okazji premiery + zniżka za TEKST


-83%


Rezerwuję miejsce w programie i  zgadzam się na opublikowanie mojej  informacji zwrotnej o efektach programu, w formie tekstowej

4600 

782 zł


Zniżka z okazji premiery + zniżka za VIDEO


-87%


Rezerwuję miejsce w programie i  zgadzam się na opublikowanie mojej informacji zwrotnej o efektach programu, w formie video

4600 

519 zł

Ilość miejsc wolnych z wszystkich dostępnych w tej edycji:

13 z 14

ważne informacje dla zamawiających

Zaraz po zakupie, otrzymasz:

W ciągu 5 tygodni uruchomisz proces zmiany swojego osłabiającego dialogu wewnętrznego

Za kilka tygodni zaczniesz :

Autorki programu:

OM bez tla2 1

Ola Muller

prowadząca

Od 1997 jako psycholog pomaga ludziom w odkrywaniu możliwości i przekraczaniu ograniczeń emocjonalnych.
Absolwentka wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego

Posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu. Ukończyła I Fazę Programu Licencyjnego i posiada uprawnienia do prowadzenia terapii i pracy z grupami 

2 1

Ela Kalinowska

opiekun programu

Od 1995 jako psycholog pomaga ludziom w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi i emocjonalnymi. Absolwentka wydziały Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego

Od 2001 psycholog kliniczny, specjalista pierwszego stopnia, psychoterapeuta Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Nauczysz się kontrolować poziom stresu i wewnętrznego napięcia

pozbędziesz się paraliżującego lęku przed błędem i porażką

nauczysz się radzić sobie z krytycznymi ocenami innych oraz lękiem przed krytyką;

wzmocnisz poczucie własnej wartości i zyskasz więcej odwagi do działania.