Etap 1 z 3

Wyhamuj strach, wciśnij gaz do realizacji pragnień!

bezpłatna konferencja online z doświadczonym psychologiem

2 lutego 2021, godz. 20:00

Jakby to było gdybyś wykorzystywał dużo większy potencjał własnych możliwości?

Czy masz poczucie, że twoje życie wyglądało by inaczej gdybyś tylko miał/a w sobie  więcej odwagi? To jest możliwe. Tym co często paraliżuje, wręcz zatrzymuje nasze pragnienia jest “strach” – naturalne uczucie, którego doświadczamy niemalże codziennie. Nie jesteśmy w stanie się go pozbyć całkowicie, bo pełni wiele ważnych funkcji, ale jesteśmy w stanie nad nim zapanować. Mało tego, możemy przekuć go w swoją siłę osobistą. Brzmi ciekawie?

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

I bądź z nami online 2.02.2021 godz. 20.00

Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych
Regulamin

Chcesz żyć pełnią życia? Ile czasu chcesz jeszcze czekać?

Żyjemy w czasach szczególnych, kiedy bardziej niż kiedykolwiek liczy się umiejętność radzenia sobie ze stresem i wszechobecnym strachem.

Organizujemy dla Ciebie całkowicie bezpłatną konferencję online, która da Ci narzędzia psychologiczne do radzenia sobie z własnym wnętrzem w tych wymagających czasach. Dzięki temu jesteś w stanie dużo szybciej osiągać zamierzone cele.

Twoim przewodnikiem będzie Elżbieta Kalinowska – terapeuta i psycholog kliniczny z 20 letnim doświadczeniem.

Zapraszając Cię na konferencję, zapraszamy Cię do głębszej zmiany:

Tak, to nie jest proste i nie da się tego zrobić od razu.  To jest proces i chcemy Cię przez niego przeprowadzić abyś nie tracił czasu na szukanie rozwiązań metodą prób i błędów. Dlatego poza samą konferencją przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowe materiały. Dzięki nim możesz od razu zacząć pracować nad swoją odwagą i strachem. Zapisując się na konferencję otrzymasz dostęp do:

PROWADZĄCA: ELŻBIETA KALINOWSKA

Kim Jest Elżbieta Kalinowska?

Przede wszystkim świetnym

Psychologiem i Specjalistą Psychologii Klinicznej.

Pomaga ludziom w zmianie osobistej od 1995 r. Specjalizuje się w pomaganiu przez internet –  jest prekursorem pomocy psychologicznej online. Jest jednym z pierwszych psychologów wykorzystujących internet do kontaktu z klientami, wbrew powszechnej opinii środowiska psychologicznego, w tym czasie. 

Z własnego doświadczenia doskonale zna sytuację, kiedy to pragnienia wydają się niemożliwe do zrealizowania. Zna bardzo dobrze wszelkie blokady umysłu i strach związany z podjęciem kroków ku marzeniom. Pokonała własne obawy i wewnętrzne bariery na drodze do spełnienia. W swojej karierze pomogła setkom osób zmagających się z różnego rodzaju psychologicznymi ograniczeniami i blokadami. Prywatnie szczęśliwa żona od 25 lat i spełniona mama trójki dzieci.