Radość i satysfakcja z życia jest możliwa dla każdego, ale nie zawsze wiadomo jak ją osiągnąć. Pomagamy ludziom docierać do ich wewnętrznych zasobów i budować szczęśliwe życie

 

Pracujemy różnymi metodami i mamy bardzo różne osobowości ale łączy nas przekonanie, że każdy człowiek jest pełen zasobów i możliwości, a rolą terapeuty jest pomoc w uruchomieniu tych sił.

Silny emocjonalnie człowiek staje się zdolny do skutecznego radzenia sobie z problemami i nawiązywania dobrych relacji z innymi. Jest w stanie czerpać radość i satysfakcję z życia, pomimo różnych trudnych okoliczności życiowych.

Wierzymy, że bez względu na to w jakim miejscu ktoś się znalazł, zawsze może zrobić mały krok na przód. Zawsze jest coś co można zrobić aby choć odrobinę polepszyć swoją sytuację, pomagamy w odkryciu i podążaniu tą drogą.

Elżbieta Kalinowska

Ola Muller

Ola Muller

psycholog

Od 1997r., jako psycholog, towarzyszę ludziom w poszukiwaniu tych możliwości prowadząc warsztaty, szkolenia grupowe i sesje indywidualne.

Anna Pawlak-Lawrenz

Anna Pawlak-Lawrenz

psychotraumatolog

Od ponad 15 lat pomagam ludziom w odzyskaniu wiary w siebie, przywróceniu racjonalnego osądu sytuacji i równowagi emocjonalnej w sytuacjach silnego kryzysu życiowego.

Elżbieta Kalinowska

Elżbieta Kalinowska

psycholog kliniczny

Od 1995 roku pomagam ludziom w osiąganiu spokoju wewnętrznego, równowagi emocjonalnej i radości życia, bez względu na trudności jakie napotykają w swoim życiu