czerwona_małpka

 

Jednorazowa konsultacja jest odpowiedzią na pytanie co się dzieje, w danej sytuacji na poziomie psychologicznym i jakie są możliwe kierunki rozwiązywania tej trudności – jest to analiza psychologiczna sytuacji i występujących w niej trudności. Daje ogólne wskazania odnośnie możliwych rozwiązań. To jest forma pomocy wskazana dla osób, które dopiero zastanawiają się nad możliwością wprowadzenia zmian w życie i/lub chcą dokonywać ich samodzielnie. 

Dwa kroki aby uzyskać konsultację:

1. Wypełnij poniższy formularz (lub napisz maila na adres psycholog@ekalinowska.pl)

2. Dokonaj płatności za pomocą poniższych przycisków lub przelewem

 

  Jeśli wolisz pisać w mailu niż w formularzu napisz na adres psycholog@ekalinowska.pl

   2. Płatność

  Dane do przelewu:

  02 1140 2004 0000 3302 7444 4705
  MULTIKA Elżbieta Kalinowska
  ul. Elektoralna 13, lok 103
  00-137 Warszawa
  kwota: 120zł zł

  tytuł wpłaty : „jednorazowa konsultacja mailowa: …początek adresu mailowego ….”
  początek adresu mailowego jest dla mnie ważną informacją jednoznacznie określającą, która konsultacja jest właśnie opłacana.

  Lub skorzystaj z bezpiecznych płatności internetowych:

  dotpay_b1_160x831

   

  Odpowiedź

  odpowiedź otrzymasz w ciągu max. dwóch dni od otrzymania przeze mnie opłaty lub potwierdzenia przelewu.

  Potwierdzenie przelewu możesz przysłać jako załącznik do maila – skan, zdjęcie lub wygenerowane z bankowości internetowej potwierdzenie przelewu.

  UWAGA jeśli pomimo dokonanej wpłaty nie otrzymasz odpowiedzi w powyższym terminie proszę o informacje o tym fakcie – rzadko, ale jednak zdarza się, że maile nie dochodzą do adresata. W takiej sytuacji bark odpowiedzi w umówionym dwudniowym terminie jest sygnałem problemów technicznych

  W razie, gdyby zaistniała potrzeba kontaktu ze mną, w inny sposób niż przez Internet (np. w sytuacjach awaryjnych, kiedy zaistnieją jakieś kłopoty w dostępie do internetu) możliwy jest kontakt telefoniczny:
  tel: +48 503 012 481