[warning]

Nikomu nie udostępniam Twoich danych ani adresu mailowego.

W każdej chwili możesz wypisać się, z listy mailingowej klikając na link znajdujący się w stopce każdego maila.

[/warning]

  • W czasie korzystania z proponowanych przeze mnie konsultacji, rozmów, treningów i kursów, możesz zostać poproszony/na o podanie imienia i adresu e-mail, są one niezbędne do nawiązania kontaktu i korzystania z wyżej wymienionych form pomocy psychologicznej.
  • Informacje te nie będą sprzedawane ani udostępniane, osobom trzecim.
  • Dane te mogą być wykorzystywane, przeze mnie do wysyłania niezpowiedzianych wiadomości zawierających informacje o nowościach, dotyczących udzielanej przeze mnie pomocy psychologicznej on-line .
  • Uczestnictwo w niektórych kursach, treningach i programach pomocy psychologicznej on-line, przewiduje udział w zamkniętych formach internetowych i grupach dyskusyjnych. Dane ujawnione przez uczestników przy okazji udzielania komentarzy i odpowiedzi na forach, są dostępne dla wszystkich odwiedzających te strony i nie podlegają przedstawionej tu Polityce Prywatności. Osoby wypowiadające się na forum, przejmują na siebie odpowiedzialność za ujawniane treści.

Udzielam pomocy psychologicznej on-line, aby pomagać osobom w samodzielnej pracy nad sobą i rozwojem osobistym.

Oznacza to, że tego typu pomoc nie jest tym samym co psychoterapia i jej nie zastępuje

W przypadku poważnych problemów emocjonalnych uniemożliwiających danej osobie normalne funkcjonowanie oraz powodujących jej wypadanie z ról społecznych (np. pracownika, ucznia, rodzica) konieczny jest bezpośredni kontakt z psychologiem lub psychoterapeutą.