Konsultacje psychologiczne online

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Nasz internetowa poradnia psychologiczna powstała z myślą o osobach, które potrzebują pomocy na przykład w depresji, ale z różnych powodów mają utrudniony dostęp do podobnych usług w tradycyjnej formie. Wśród takich przyczyn jest na przykład odległość – wielu naszych Klientów na stałe przebywa na emigracji. Często barierą trudną do pokonania i przeszkodą w poszukiwaniu pomocy jest wstyd lub strach, że ktoś znajomy dowie się o słabościach czy problemach. Wiemy, że wielu ludzi boi się opuszczać bezpieczne dla siebie środowisko, jakim jest dom. Właśnie dlatego możesz skorzystać z pomocy psychologa online – za pośrednictwem Skype’a, nie wychodząc nawet ze swojego mieszkania.

Terapia psychologiczna przez internet – indywidualnie oraz dla par

Problemy zdarzają się w każdym związku uczuciowym. Bardzo często pary nie decydują się na skorzystanie z pomocy psychoterapeuty, bo boją się, że ktoś ich zobaczy i dowie się o problemach. Kryzys w małżeństwie nie jest równoznaczny z porażką Twoją lub partnera. Jeśli jednak odwiedzenie gabinetu jest dla Was barierą trudną do pokonania, zachęcamy do skorzystania z sesji z psychologiem przez internet. W poradni online oferujemy również rozmowy indywidualne, podczas których terapeuta pomoże Ci wydostać się pułapek umysłu – ślepych uliczek blokujących Cię przed dążeniem dalej naprzód.

Porada psychologa przez e-mail

Wielu ludzi ma problem z wyrażaniem własnych emocji, otwieraniem się przed drugą osobą – krępuje nas kontakt wzrokowy, sygnały niewerbalne i szeroko pojęty stres. Często problemem jest opowiadanie o problemach, ubieranie myśli w słowa – jeżeli potrzebujesz czasu, żeby zwerbalizować uczucia, nie ma w tym nic złego. Konsultacje psychologiczne przez mail to oferta dla wszystkich osób, które lepiej radzą sobie ze spisywaniem emocji niż opowiadaniem o nich. Wystarczy, że dokładnie opiszesz, co stanowi dla Ciebie trudność, a doświadczony psychoterapeuta z naszej poradni online prześle Ci szczegółową analizę sytuacji wraz z informacją o możliwych kierunkach rozwiązania. Potrzebujesz porady? Napisz do nas!

Rozmowa wstępna z psychologiem online

Częstą przyczyną, dla której potrzebujące osoby nie korzystają z pomocy psychologicznej, jest obawa, że wydadzą pieniądze na konsultację z nieodpowiednią osobą. Wiemy, jak ważne jest dobranie osobowości psychoterapeuty i Klienta, aby zbudować relację, która jest podstawą zmiany. Oferujemy bezpłatną rozmowę z psychologiem online – dzięki temu rozwiązaniu poznamy Twoje oczekiwania, sytuację życiową oraz potrzeby, a następnie będziemy w stanie dopasować najlepszą osobę, z którą będziesz współpracować. Skorzystaj z oferty naszej poradni – zapraszamy na konsultacje psychologiczne przez Skype!