Wzmacniaj poczucie własnej wartości

Im lepsze twoje poczucie własnej wartości tym, więcej masz w sobie spokoju i tym pewniej przejdziesz przez wszystkie trudności. Poczucie własnej wartości pozwala Ci na zbudowanie dobrej i realistycznej samooceny a także na przekonanie, że  że dasz radę. 

 Asertywność w  konfliktach

warsztat online

Zaczniesz wyrażać siebie i swoje potrzeby w relacjach, w których trudno Ci to teraz zrobić. Poznasz skuteczny sposób na otwieranie i prowadzenie rozmów, gdy twoje pragnienia i potrzeby wchodzą z konflikt z potrzebami i pragnieniami drugiej osoby. 

 Praca nad krytykiem wewnętrznym

warsztat online

Przekształcisz negatywny monolog wewnętrzny we wspierający sposób myślenia o sobie. Osłabisz siłę myśli, które powstrzymują Cię przed działaniem. Przyda Ci się ten warsztat jeśli masz skłonność myśleć coś w rodzaju: “nie dasz rady”; “to co osiągasz jest bez wartości”; “nie masz prawa czuć tego co czujesz”; “nie możesz popełnić błędu”; “jak Ci się nie uda inny Cię wyśmieją” 

Praca nad poczuciem własnej wartości

warsztat online

Możesz sprawić, że twoje poczucie własnej wartości poprawi się, nawet jeśli do tej pory to się nie udawało. Na tym warsztacie dowiesz się dokładnie, co można robić aby je podnieść, bez ryzyka, że będzie ono nierealnie wysokie. Poznasz podstawy na jakich trzeba budować dobre poczucie własnej wartości.