ja

Witaj, miło mi, że tu zajrzałeś – mam okazję poopowiadać o sobie, co nie często się zdarza w mojej profesji

Nazywam się  Elżbieta Kalinowska i jestem psychologiem klinicznym, psychoterapeutą

Interesuje mnie kontakt z innymi, interakcja i dlatego piszę tego bloga oraz udzielam się w różnych miejscach.

Pracuję z ludźmi (dorosłymi) i pomagam im w budowaniu poczucia własnej wartości i dobrych relacji z innymi.

Skończyłam studia na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Psychologii (1995), a w ramach szkolenia podyplomowego uzyskałam tytuł mgr psychologii klinicznej (2001).
Przez cały czas pracuję jako psychoterapeuta z osobami z różnymi problemami emocjonalnymi, trudnościami w związkach i innych relacjach oraz uzależnionymi. Pomagając innym stosuję podejście skoncentrowane na rozwiązaniach czyli pomagam w budowaniu rozwiązań dla sytuacji problemowych.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach PTSSTR

Obecnie pracuję w Warszawie w Ośrodku Polana – prowadzę zarówno psychoterapię w gabinecie jak i pomoc psychologiczną przez  internet w kontakcie mailowym lub przez skype.

Jestem redaktorem portalu psychologicznego psychologia.net.pl oraz moderatorem i opiekunem forum Kampanii LECZMY ALKOHOLIZM

W 2010 napisałam książkę “Jak ruszyć z miejsca”.  Opisałam w niej kolejne kroki, jakie przechodzę w pracy ze swoimi klientami od problemu do rozwiązania, tak że powstał przewodnik psychologiczny dla tych samodzielnych osób, które nie chcą angażować specjalisty w swoje zmiany.