Poradniki psychologiczne online

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Zmagasz się z depresją lub nerwicą? Szukasz praktycznych i przydatnych informacji, które pomogą Ci rozwiązać problemy osobiste lub zawodowe? W naszej poradni psychologicznej znajdziesz różne ciekawe poradniki psychologiczne online. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą książek w formie elektronicznej oraz nagrań.

Sprawdź, jakie poradniki znajdziesz w naszej poradni psychologicznej

Jeśli chcesz wzmocnić swoją siłę wewnętrzną, podbudować poczucie własnej wartości i stać się odpornym na krytykę oraz negatywne emocje, które zaburzają Twoją harmonię – nasze poradniki to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Psychologiczne książki elektroniczne oraz nagrania pełne cennych informacji, skutecznych metod oraz porad od doświadczonych specjalistów pomogą Ci radzić sobie codziennymi trudnościami i niepowodzeniami.

Pozbądź się negatywnych myśli – wybierz jeden z naszych poradników psychologicznych

Polecamy na przykład poradnik psychologiczny “Trening uważności”, który jest zestawem specjalnie przygotowanych nagrań pomagających w nauce uważności i koncentracji. Przedstawione w poradniku metody pozwalają na skuteczne pozbycie się lęku, zbudowanie pewności siebie, a także wzmocnienie siły psychicznej i odporności na wyniszczający organizm stres.

Utknąłeś w jednym punkcie? – rusz z miejsca!

Każdemu, kto samodzielnie chce rozprawić się ze swoimi problemami, proponujemy również ciekawą książkę ”Jak ruszyć z miejsca”. Przewodnik zawiera metody, które pomagają w codziennej pracy nad sobą i swoimi wyborami. Zawarte w książce informacje motywują też do aktywnego działania i wewnętrznej pracy nad słabymi stronami.

Poradnia psychologiczna online zaprasza do kontaktu!

Utrata pracy, kryzys w związku, bezradność, depresja, problemy wychowawcze z dziećmi, rodzinne tragedie czy nerwica – każdy z nas czasem ma już dość. Z pomocą przychodzą nasi specjaliści z poradni psychologicznej online. Służymy nie tylko dobrą poradą. Zapraszamy również na konsultacje psychologiczne przez internet oraz organizowane przez nas warsztaty online. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą poradników psychologicznych w formie nagrań online lub książek.